Ζωή στο φεγγάρι (οι άνθρωποι-νυχτερίδες) !!!

Αναζητώντας απαντήσεις
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Re: Ζωή στο φεγγάρι (οι άνθρωποι-νυχτερίδες) !!!

Δημοσίευση από fluke » 09 Φεβ 2013 18:56

Θα επιχειρήσω αποκωδικοποίηση των προαναφερομενων.
Λοιπόν στον ουρανό μας λοιπόν έχουμε εναν πλανητοειδή δλδ ένα ουράνιο σώμα που ''άνηκε" σε άλλο ηλιακό σύστημα και κάποια στιγμή η γη το εγκλώβισε βαρυτικά σύμφωνα με την εξήγηση που μασ δόθηκε.. Ασ πούμε οκ μέχρι εδώ. Έλα όμως που είναι κ μετασκευασμένοςκ τι σημαίνει αυτό? Ότι δλδ επικρατούν συνθήκες παρόμοιες με το πρωτεύον άστρο του. Προσοχή όμως, όχι στην επιφάνεια που μάλλον είναι όπως την ξέρουμε, αλλά στο εσωτερικό, δλδ υπάρχουν κοιλότητες εντός της σελήνης (ή ίσως και όλη η σελήνη δμ διευκρινίζεται αυτό) όπου οι συνθήκες είναι ίδιες με εκείνες του "πρωτεύοντος άστρου".
Οπότε μιλάμε για ένα ουράνιο σώμα (φυσικό κ όχι τεχνητό) το οποίο κάποιοι χρησιμοποίησαν τεχνολογία γεωπλασίας (βέβαια δανειζόμαστε το συνθετικό "γεω", αφού δν φέρουμε πως λέγεται ο πλανήτης που προσομοιάζεται) και πραγματοποίησαν συνθήκες ίδιες με τις δικές τους κάτω από την επιφάνειά του προφανώς για να μπορούν να μένουν εκεί κ ίσως να μας επισκέπτονται όποτε θέλουν για να μασ κατεθύνουν ή να μασ ελέγχουν ή δεν ξέρω τι άλλο... αα κ όποίος πάει προς τα εκεί μεριά την έχει βάψει..

μάλιστα, τι είναι λοιπόν αυτοί οι φοβεροί κ τρομεροι τύποι μου έχουν έδρα εκεί πάνω κ μας τρομοκρατούν? Πως είναι, ποιοι τους έχουν δει κ γιατί είναι τόσο κακιασμένοι μαζί μας αφού κάθονται εκεί πάνω τοσες χιλιάδες χρόνια κ παραλουθούν την εξέλιξή μας?

Δεν ξέρω αν ξεφεύγω από το θέμα του topic. αν τυχόν χρειάζεται να πάμε σε άλλο παρακαλώ τον admin για τα δέοντα
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Απάντηση