Το φαινόμενο Λιακόπουλος!

Αναζητώντας απαντήσεις
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από fluke » 22 Μαρ 2006 20:14

Ρε space γιατί ψάχνεσαι τόσο?? μίλα σαν άνθρωπος τέλος πάντων..
reality θα καταντήσουμε
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 22 Μαρ 2006 21:10

Spacelord έγραψε:Σ'ευχαρηστώ σοφέ μου chameleons για τις συμβουλές σου.Πραγματικά το λέω.
Επίσης σ'ευχαρηστώ πολύ για την απάντηση σου στην ερώτηση αν ανήκεις στους βλάκες ή στου έξυπνους
chameleons έγραψε:Ναι ειμαι ΒΛΑΚΑΣ
koko έγραψε:άσε τις εξυπνάδες γιατί δεν σε παίρνει
Καταρχάς σου ζητώ συγνώμη.Κατα δεύτερον πώς ν'αφήσω τις εξυπνάδες αφού ούτε καν είμαι έξυπνος :!: Το άλλο που λές περί δεν σε πέρνει δεν το εννοώ πως το θέτεις :!:
Πιτσιρικο πολλα λες..και δεν σε παιρνει...

:lol: :lol: :lol:

Εχει δικιο ο κακος ρε που σε παιρνει στο ψιλο.... :lol: :lol:

α και να μην ξεχασω παντα "φιλικα Δυνατα και πατριωτικα!!"
Kung-fu master

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 22 Μαρ 2006 21:36

Ρε fluke γιατί τα ρήχνεις όλα σ'εμένα.Εχω και εγώ ευθύνες σ'αυτην την κόντα.Αλλά δεν είμαι και ο μόνος!Τώρα πες μου εμένα τι περημένεις ν'απαντησω στο chameleons όταν αυτός λέει πιτσιρίκο πολλά λες.. και δεν σε παίρνει!!
Και εγώ του απαντάω ξερά...Θά λέω ότι θέλω βλάκα chameleons.Ακούς ψευτοκουλτουρίαρη ξερόλα :?: :?:
Και τέρμα αυτή η κόντρα.Δεν οφέλεί σε τίποτα και κανέναν.
chameleons ξεκόλα επιτέλους με την πάρτι μου.και άσε τα δεν σε παίρνει πιτσιρίκο!Ούτε καν με ξέρεις και δεν είμαι πιτσιρίκος.Εντάξει βλάκα :?: Ζητώ συγνώμη απ'όλους και κατανόηση εκτός απο τον chameleons
Η αλήθεια κρύβετε καλύτερα όταν είναι σε κοινή θέα..

Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 22 Μαρ 2006 21:45

Μου κανες την "μαπα" κρεας πιτσιρικο...
:lol: :lol: :lol:

και μαθε να μην γλυφεις τους υπολοιπους οταν εισαι σε flame με καποιον.
Kung-fu master

MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από MARD! » 22 Μαρ 2006 22:21

Ρε παιδιά... έλεος... τσακωμός για τα μάτια του Λιακόπουλου; :? :? :roll:
Αγαπητέ Spacelord δεν είναι ψέματα ότιο εν λόγω εκδοτικός οίκος χρησιμοπιεί χαρτί κατώτερης ποιότητας, και δεν είναι ο μόνος που το κάνει. Και το πρόβλημα τελικά δεν είναι αυτό! Είναι το ΤΙ γράφει πάνω σ' αυτό το χαρτί, και τι λεφτά βγάζει πουλώντας (πάντα για τελευταία μέρα...) βιβλία που κοστίζουν πάμφθηνα, σε ακριβές για την ποιότητά τους τιμές.
Η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι ο άνθρωπος ΟΝΤΩΣ παραπληροφορεί και κουκουλώνει τον πανσλαβισμό όπως λέει ο koko, και το κάνει για ιδιοτελείς σκοπούς. Τέλος δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο Chameleons έγραφε κατεβατά ολόκληρα για να σου κάνει τον έξυπνο. Ασχέτως με το πώς τελικά εξελίχθηκε η συζήτησή σας.
Είναι πραγματικά φαινόμενο ένας τύπος που κι από τα μάτια μόνο φαίνεται ότι μας δουλεύει, να αποκτά τόσο αφοσιωμένους οπαδούς που τον αποκαλούν με το μικρό του όνομα και να καταφέρνει να τους πουλάει τέτοιες θεωρίες. :oops: :(
Η έλλειψη γνώσης είναι συχνά βλαβερή. Η κακή χρήση της γνώσης είναι βλαβερή πάντα.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 22 Μαρ 2006 23:27

MARD τον Δημοσθένη τον ξέρω και με ξέρει.Εχουμε μηλήσει 2 φορές.Δέν είμαι απ'αυτούς που δηλώνεις αφοσειωμένους οπαδούς τους.Ισα ίσα οι απόψεις και οι γνώμες μου με αυτές του Λιακόπουλου δεν ταυτίζωνται πάντα!Απλά οι απόψεις μου δεν ταυτίζωνται μ'αυτούς που τον αποκαλούν γραφικό,τρελό με την κακή έννοια,ψεύτη,παραπλανητή κτλ.Σε κάθε περίπτωση ο καθένας κρίνει σύμφωνα με την δική του αντίληψη και αισθητική.

MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από MARD! » 23 Μαρ 2006 00:00

Spacelord έγραψε:MARD τον Δημοσθένη τον ξέρω και με ξέρει.Εχουμε μηλήσει 2 φορές.
Όσο κι αν σου φανεί παράξενο, ήμουν σίγουρη ότι τον ξέρεις από κοντά.

Spacelord έγραψε:Δέν είμαι απ'αυτούς που δηλώνεις αφοσειωμένους οπαδούς τους.Ισα ίσα οι απόψεις και οι γνώμες μου με αυτές του Λιακόπουλου δεν ταυτίζωνται πάντα!
Σε τι δηλ. διαφωνείς;

Spacelord έγραψε:Απλά οι απόψεις μου δεν ταυτίζωνται μ'αυτούς που τον αποκαλούν γραφικό,τρελό με την κακή έννοια,ψεύτη,παραπλανητή κτλ.Σε κάθε περίπτωση ο καθένας κρίνει σύμφωνα με την δική του αντίληψη και αισθητική.
Τρελό δεν τον θεωρώ ούτε κι εγώ. Τετρακόσια τα έχει. Τέλος πάντων, μπορείς ασφαλώς να έχεις όποια γνώμη θέλεις, όπως άλλωστε κι εγώ, δεν θα τσακωθούμε τώρα γι' αυτό. Για το αν παραπλανά ή όχι, τα βιβλία του μιλάνε μόνα τους.
Η έλλειψη γνώσης είναι συχνά βλαβερή. Η κακή χρήση της γνώσης είναι βλαβερή πάντα.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 23 Μαρ 2006 01:51

Διαφωνώ σε θέματα που δεν έχουν σχέση με τα βιβλία που παρουσιάζει.Είναι σε άλλο επίπεδο,αλλά άφησέ το τώρα αυτό.Μπορείς στα αλήθεια να καταλάβεις απο τα μάτια του Δημοσθένη ότι μας δουλεύει :?: Πώς το καταλαβαίνεις :?: Έχω αυτήν την καλοπροαίρετη αποριά αγαπητη MARD.

MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από MARD! » 23 Μαρ 2006 02:06

Spacelord έγραψε:Διαφωνώ σε θέματα που δεν έχουν σχέση με τα βιβλία που παρουσιάζει.Είναι σε άλλο επίπεδο,αλλά άφησέ το τώρα αυτό.Μπορείς στα αλήθεια να καταλάβεις απο τα μάτια του Δημοσθένη ότι μας δουλεύει :?: Πώς το καταλαβαίνεις :?: Έχω αυτήν την καλοπροαίρετη αποριά αγαπητη MARD.
Είναι η εντύπωση που σχηματίζω από τον τρόπο που μας "κοιτά" μέσω του φακού. Δεν παίρνω όρκο ότι έχω πέσει μέσα, αλλά έχω ακούσει κι άλλους να σχηματίζουν την ίδια εντύπωση.

Άβαταρ μέλους
siva
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από siva » 23 Μαρ 2006 02:08

Δηλαδή εσύ καταλαβαίνεις αν κάποιος σε δουλεύει μόνο από τα μάτια...?

Απάντηση