Το φαινόμενο Λιακόπουλος!

Αναζητώντας απαντήσεις
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 15 Μαρ 2006 02:35

Spacelord έγραψε:ΚΑΙ ΦΗΛΕ PHANTOM Η ΛΕΞΗ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ.ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΨΕΥΤΟΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΙΚΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ.ΑΚΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΟΙΑ
Φαντάζομαι το ξέρεις ότι ο Λιακόπουλος είναι πολιτευτής του ΛΑΟΣ και κολλητός του Πλεύρη, του Βορίδη και των άλλων καλόπαιδων και θαυμαστής του Λεπέν. Μάλιστα αυτοί οι 3 είναι από τα πιο προβεβλημένα στελέχη του κόμματος. Άρα είναι εξ' ορισμού φασίστας και πάρε το ως τοποθέτηση στην πολιτική σκηνη (πώς λέμε Ολυμπιακός, Παναθηναικός κλπ) και όχι ώς βρισιά (αν και κάποιος λόγος θα υπάρχει που θεωρείται βρισιά).

Spacelord έγραψε:ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ
Τελικά τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα να λέει τις χαζομάρες του παρά να ασχολείται με τις άλλες δουλειές του (πολιτική) γιατί φοβάμαι πώς έτσι που έχουμε καταντήσει θα τον δούμε και βουλευτή. Έτσι κι αλλιώς έχει όλα τα προσόντα για το πόστο.

Spacelord έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΟ.ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ
Ε τότε είναι και ανόητος πέρα από όλα τα άλλα. Η βουλευτική έδρα είναι σίγουρη, του αξίζει.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 15 Μαρ 2006 03:38

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΣ!ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΔΩΣΕΣ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ 2.ΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ.ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗ.ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ, ΚΑΛΟΒΟΛΕΨΑΚΙΔΕΣ,ΠΛΟΥΤΑΚΡΑΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΤΩΡΑ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΩΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΦΑΣΙΣΤΕΣ.ΚΑΚΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΓΗΝΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟΣ.ΕΛΑ ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΧΟΛΗ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΙΔΕΩΔΗ.ΚΑΝΕΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ..
Η αλήθεια κρύβετε καλύτερα όταν είναι σε κοινή θέα..

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 15 Μαρ 2006 11:43

Spacelord έγραψε:ΓΗΝΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟΣ
Δε μπορώ, έτσι γεννήθηκα, είναι στο DNA μου.

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Η διάγνωση, πέρα από το πρόβλημα στην ορθρογραφία που είναι από καιρό διαπιστωμένο και ανίατο, συμπεριλαμβάνει πλέον και προβλήματα στην όραση που επιδρούν στην αντίληψη από ανάγνωση. Ρε Spacelord ο άνθρωπος δεν είναι φασίστας επειδή έχει φίλους φασίστες, είναι επειδή ο ίδιος είναι μέλος και πολιτευτής ενός φασιστικού κόμματος και πρότυπο του έχει το Λεπέν. Το κατάλαβες ή να το συλλαβίσω?

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 15 Μαρ 2006 11:52

Σε παρακαλώ spacelord γράφε με μικρά. Τα μάτια μας πονάνε.
Απορώ πως ο κακός αντέχει να σε διαβάσει για να απαντήσει.
PLEASE
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 15 Μαρ 2006 20:52

Εντάξει φήλε.Είναι εκπληκτικό οτι οι φόβοι και οι αγωνιές του κακού μας φήλου για το αν ο Δημοσθένης παει για βουλευτης εισακούστικαν και στην σημερινή του εκπομπή βγήκε και ξεκαθάρισε οτι δεν έχει σκοπό να ασχοληθεί με την πολιτική ούτε πρόκειται.Και μάλλον φήλε κακέ πλανιέσε πλάνην οικτρά αν πηστευεις οτι ο Δημοσθένης ανακατεύετε και έχει ενεργή συμμετοχή στο ΛΑ.Ο.Σ!Τα έχουν τσουγρήσει οι κουμπάροι(Καρατζαφέρησ-Λιακίπουλος) εδώ και καιρό.Έτσι με την σημερινή του τοποθέτηση ξεκαθάρησε οτι δεν ανακατεύετε με τα κόμματα!Άλλωστε στην σημερινή Ελλάδα δεν έχουμε ανάγκη απο 'φασίστες","φαντασιόπληκτους" βιβλιοπόλεις.Έχουμε τους "δίκαιους","διαφανείς" και "εκλεκτούς" βουλευτές των 2 "αξιόπιστων" κομμάτων του κατεστημένου!Επίσης χαρακτηρίζεις φασιστικό το κόμμα του ΛΑ.Ο.Σ.Μου φένετε οτι ουτε και εσύ ξέρεις γιατί το λες.μάλλον γιατι έτσι σου έμαθαν να λές.Μάλλον μπερδεύεις τον ναζισμο και τα περι άριας φυλής και τον Μουσολίνι με τον Καρατζαφέρη.Προφανώς έχεις μπερδέψει την π....α με την βούρτσα!και επειδή πλησιάζει και η εθνική γιορτή της 25ης μαρτίου αναρωτιέμαι το εξής.Τι φασίστες που ήταν ο Γ.Καραισκάκης,Θ.Κολοκοτρώνης και οι υπόλιποι που απελευθέρωσαν την πατρίδα τους απο τον βάρβαρο κατακτητή τούρκου!!!!

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 15 Μαρ 2006 21:27

Spacelord έγραψε:Είναι εκπληκτικό οτι οι φόβοι και οι αγωνιές του κακού μας φήλου για το αν ο Δημοσθένης παει για βουλευτης εισακούστικαν και στην σημερινή του εκπομπή βγήκε και ξεκαθάρισε οτι δεν έχει σκοπό να ασχοληθεί με την πολιτική ούτε πρόκειται.
Μα δεν το ξέρεις ότι ο καλός μας "φήλος" Δημοσθένης παρακολουθεί καθημερινά το forum για να παίρνει ιδέες?

Spacelord έγραψε:Επίσης χαρακτηρίζεις φασιστικό το κόμμα του ΛΑ.Ο.Σ.Μου φένετε οτι ουτε και εσύ ξέρεις γιατί το λες.μάλλον γιατι έτσι σου έμαθαν να λές.
Που να ξέρω εγώ ο κακομοίρης, ένας απλός, καθοδηγούμενος κακός είμαι.

Spacelord έγραψε:Προφανώς έχεις μπερδέψει την π....α με την βούρτσα
Μη μου λες τέτοια, έχει γούστο :shock: Λες γι αυτό να με κοίταγε τρομαγμένη η πωλήτρια χθες όταν πήγα και ζήτησα να αγοράσω μια βούρτσα?

Spacelord έγραψε:Τι φασίστες που ήταν ο Γ.Καραισκάκης,Θ.Κολοκοτρώνης και οι υπόλιποι που απελευθέρωσαν την πατρίδα τους απο τον βάρβαρο κατακτητή τούρκου!!!!
Κι αυτή απόκάλυψη του Λιακόπουλου είναι? Πότε το είπε?

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 15 Μαρ 2006 23:20

Την έχεις ψωνήσει τελείως φήλε μου.Μου φένεται τελικά οτι δεν είσαι και τόσο κακός.ποιό πολύ αστείος είσαι :)

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 17 Μαρ 2006 15:05

Είμαι ένας αστείος κακός. Αυτό με κάνει πολυδιάστατο χαρακτήρα... Μ' αρέσει!!!

koko
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από koko » 20 Μαρ 2006 15:16

Δε θα σχολιάσω τον κύριο Λιακόπουλο ούτε αυτά που πραγματεύεται, αλλά θα ήθελα να αναφέρω οτι τα βιβλία του είναι ευτελούς αξίας και σαν αντικείμενα (δέσιμο, χαρτί) και σαν περιεχόμενο, οπότε τις τιμές πώλησης μόνο φτηνές δε θα τις χαρακτήριζα. Βγάζω σελίδες καλύτερης ποιότητας από τον εκτυπωτή του σπιτιού μου. Ακόμα και τα Κλασσικά Εικονογραφημένα είχαν περισσότερες λέξεις ανά γραμμή από τους τόμους του εκδοτικού οίκου Λιακόπουλος. Οι προφητείες πιστεύω οτι είναι ενα αποτέλεσμα της εποχής που ζούμε, αφού ο άνθρωπος έχει χάσει την εμπιστοσύνη του και την ελπίδα του, και περιμένει εξωγήινες δυνάμεις για να τον σώσουν. Εκεί βασίζονται για να πουλάνε βιβλία. Όσο για τους Ρώσους που έρχονται, ελπίζω να μη μας δώσουν βοήθεια ανάλογη των Ορλωφικών.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 20 Μαρ 2006 22:44

Τέλεια!!Θα επιθυμούσα αν μπορούσες φήλε κοκο να μου εκτυπώσεις και να μου τυπώσεις ενα βιβλίο σχετικά με την βοήθεια των Ορλωφικών των Ρώσων.Πραγματικά θα σου είμουνα υπόχρεως.Δεν μ'ενδιαφέρει η λιανική τιμή πώλησης του βιβλιού.Δήνω όσα όσα....

Απάντηση