Οι εκπομπές του Χαρδαβέλα

Αναζητώντας απαντήσεις
Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 13 Μαρ 2006 02:13

Δυστυχώς phantom ξαναχτύπησε προχτές και μάλιστα χοντρά, με UFO και εξωγήινους και κάτι γελοίους να λένε τα δικά τους.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 13 Μαρ 2006 19:17

ΔΕΝ ΣΕ ΞΡΕΩ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΚΑΚΕ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΕΩΣ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΝ ΣΟΥ ΦΕΝΩΝΤΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΥΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΤΕ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΕΛΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ.ΣΥΓΝΩΝΗ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΩΜΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
Η αλήθεια κρύβετε καλύτερα όταν είναι σε κοινή θέα..

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 15 Μαρ 2006 02:40

Spacelord έγραψε:ΣΥΓΝΩΝΗ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΩΜΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
Κανένα πρόβλημα, όλοι όσοι με ξέρουν αυτό κάνουν και χειρότερα. Κατά βάθος μου αρέσει κιόλας.

Έτσι όπως συζητάνε τα θέματα είναι ικανοί το πιο σοβαρό να το κάνουν παραμυθάκι, όσο για σοβαρούς επιστήμονες ελπίζω να μην εννοείς τον Ποδοτά και τον άλλο τον αστείο από το ΤΕΙ του οποίου το όνομα δε θυμάμαι.

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από c7ow90 » 19 Δεκ 2006 01:51

να σας πω και εγω τη γνωμη μου

καλα ο χαρδαβελας απο τοτε που εχασε την εκπομπη που κανει τωρα η νικολουλη το εχει ριξει σε πασης φυσεως και παραφυσεως μ.......ς προκειμενου να βγαλει το ψωμι του και να ξανακερδισει τη χαμενη του ας πουμε φημη

και αμα βλεπω εκεινα τα πατομπουκαλα γυαλια ειναι που δεν μπορω να τον παρακολουθησω γιατι γελω ασταματητα (ενταξει ρε φιλε εχεις προβλημα στα ματια) αλλα με τα λεφτα που εχεις μπορεις να εισαι πολυ ευπαρουσιαστος
πιο πολυ αλιεν θυμιζει παρα δημοσιογραφο

αλλα και οι τυποι που κουβαλα στην εκπομπη και πολυ νουμερα ρε παιδια
μπορεις να ακους μ.....ς ασταματητα αρκει να εχεις γερο στομαχι και πηγουνι
γιατι θελει πολυ γελιο μα πολυ γελιο

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 20 Δεκ 2006 02:15

οταν λεμε κατι καλο η κακο η αρνητικο φρονιμο θα ειναι να εχουμε και την απαντηση εκτος απο την ειρωνια για αυτο που λεμε.Δεν σου αρεσει ??? οκ!! τι εχεις να προτεινεις? βιβλια αλλες εκπομπες???? αλλες πηγές δεν πεταμε μια μ@λ@κια και οποιος παρει ο χαρος οχι δεν υπερασπιζομαι τα συμφεροντα καποιου ειναι απλο ξερεις εμαθα οτι αυτο το ταδε ειναι αρνητικο η θετικο εαν θελεις οκ!!! γιατι? ο ενας ειναι μ....ς εσυ κρατας το στομαχι σου ....ο αλλος λεει τον λιακο μ......α αλλος κατι αλλο αλλα τελος παντον πρεπει να εχουμε και τον ασσο στο μανικι εκτος απο την ανωνυμια και τα κρυφα τυπου 7ςο43κμφδ και ψευδονυμα και ψευτοκουλτουρα υπαρχει και η σοβαρη συζητηση που δυστυχως στην συγκεκριμενη γωνια γερνει η μπαταρη προς βουλιαγμα καποιοι εχουν το θαρρος επωνυμα να λενε αυτο που λενε να το αποδειξουν και με την εικονα τους στο γυαλι η με καποιο βιβλιο επωνυμο!!!Εσυ η καποιοι που κατεβαζουν τα μπινελικια της ζωης τους ετσι στο ανωνυμο ???? που παμε? φοβομαστε ακομα και το ονομα μας να αναφερουμε!!! μονο να δειχνουμε με το δακτυλο σαν της κακες καφετζουδες της γειτονιας ε???

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από c7ow90 » 20 Δεκ 2006 15:02

πες ρε maxime την γνωμη σου για τον χαρδαβελα και ασε τα μαθηματα στους
αλλους
ηρθε τωρα και ο maximos να μας κανει μαθημα

ασε ρε πιτσιρικο...ρουφα το αυγο σου

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 21 Δεκ 2006 01:47

Κύριοι, σα να ξεφεύγετε και δε μου αρέσει.

c7ow90, τα γυαλιά του Χαρδαβέλλα δεν είναι το θέμα της συζήτησης από όποια πλευρά κι αν το δεις. Επιπλέον οι χαρακτηρισμοί καλό θα ήταν να αποφεύγονται, υπάρχουν άπειροι τρόποι να πει κανείς κόσμια τη γνώμη του.

Maximos, οι περισσότεροι εδώ ανώνυμα είμαστε και ανώνυμα μιλάμε.

Πίσω στο θέμα της συζήτησης αν θέλετε.

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από c7ow90 » 21 Δεκ 2006 19:15

φιλε admin εαν λιγο παραφερθηκα ενταξει ζητω συγνωμη χωρις βεβαια να αναιρω τα λογια μου και τις ιδεες μου

τωρα αυτο που οφειλω δημοσιως να αναγνωρισω ειναι η δικαιοσυνη που υπαρχει στο forum
σε πολλες αλλες σελιδες θα ειχαν σβησει τα μηνυματα και ισως να μας ειχαν κανει και ban δια παντως αλλα εδω μια απλη υποδειξη
μπραβο και παλι μπραβο

ακομη και εγω που ειχα στησει εναν web server με apache-php-mysql και εχωσα και μια δυναμικη ιστισελιδα αλλα xoops και βγηκα στο internet με ενα site καποιου περιεχομενου μετα απο λιγο τα εσβησα και τα ακυρωσα ολα διοτι
καταλαβα οτι δεν θα μπορουσα να συμπεριφερθω δικαια και στο τελος οποιον
δεν μου αρεσε τι ελεγε θα τον εξαφανιζα και αυτον και τα posts του

μπραβο για την υποδειξη και παλι (λιγο παραπηραμε φορα)

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 22 Δεκ 2006 16:50

c7ow90 έγραψε:πες ρε maxime την γνωμη σου για τον χαρδαβελα και ασε τα μαθηματα στους
αλλους
ηρθε τωρα και ο maximos να μας κανει μαθημα

ασε ρε πιτσιρικο...ρουφα το αυγο σου
Να απαντησω σε εναν Μαμακα? Πρεπει πρωτα απο ολα να πεσω στο επιπεδο του , αρα σημαινει οτι σιγουρα θα χασω γιατι δεν μπορω να παραβγω στην μαμακια μαζι του θα ειναι παντα πρωτος και με διαφορα!!! Καλη συνεχεια και στην σκεψη σου και στον πρωταθλητισμο σου!!
ΕΥΓΕ!!!
Σοβαροι επιστημονες φιλοξενουνται σε αυτο το site !!!!.....απο καιρο σε καιρο!!!

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 22 Δεκ 2006 20:37

Maximos, νομίζω ότι ήμουν σαφής. Αν μπορείς να συζητήσεις κόσμια, χαίρομαι που σε έχουμε στην παρέα μας. Αν όχι, η συμμετοχή στο forum δεν είναι υποχρεωτική για κανένα.

Απάντηση