Διδασκαλία της τουρκικής γλώσσας σε ελληνικά σχολεία

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 02 Οκτ 2006 14:30

Χαίρομαι Spacelord που έχεις καταφέρει να βιώσεις τη διαφορετικότητα μέσω της ελληνικής γλώσσας και που έχεις τόσο ευρύ πνεύμα και πολιτιστική πολυεπιπεδότητα. Προσωπικά στηρίζω Spacelord για τον επόμενο υπουργό παιδείας, ή έστω την προεδρεία του Παιδαγωγικού Ινστιτούτου.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 02 Οκτ 2006 20:39

Γεία σου ρε κακέ με τις κακίες σου :!: Εκτός όμως απο το να βγάζεις κακίες έχεις τίποτα συμαντικό να μας πείς επι του θέματος.Ότι και να είναι αυτό.Γιατί καταντάς γραφικός.
Η αλήθεια κρύβετε καλύτερα όταν είναι σε κοινή θέα..

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 03 Οκτ 2006 08:50

Εγώ να έχω να πω κάτι συμαντικό!!! θα αστειεύεσαι βέβαια, αν είναι δυνατόν. Αυτά τα αφήνω για άλλους, όχι βέβαια ότι έχει καμία σημασία. Έτσι κι αλλιώς και εμένα που είμαι γραφικός και λέω κακίες και τους άλλους που προσπαθούν με σοβαρό τρόπο να καταλάβεις κάποια πράγματα, το ίδιο μας ακούς και το ίδιο μας καταλαβαίνεις. Αρα γιατί να κουράζομαι;

Έχεις κολλήσει στο ότι ανακάλυψες μια ακόμα συνομωσία με στόχο την παραχώρηση της Θράκης στην Τουρκία. Υπάρχει περίπτωση να σου αλλάξει κανένας γνώμη; Δε μου φαίνεται.

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 03 Οκτ 2006 21:28

Αλλη μια φορά κακέ αποδικνύεται πως δεν έχεις τίποτα να πείς και ούτε έχεις προσωπική άποψη για τίποτα.Ένα μικρό σχόλιο έκανες στην αρχή του στύλ δεν μου αρέσει και πολύ αυτή η απόφαση και ξεμπέρδεψες!Μα αυτό κάνεις συνέχεια.Απο τον καιρό που άρχισες να δημοσιεύεις διάφορα σ'αυτο το φόρουμ είσαι όλο κακίες,ειρωνίες και σχόλια που δεν έχουν ουσία ως προς την συζήτηση του εκάστοτε θέματος και μονίμος πουλάς τρελίτσα!!Και άλλοι φίλοι απο εδω μέσα δεν συμφωνούν με μένα άλλά τουλάχιστον έχουν κάτι να πούν και να έρθουμε σε αντιπαράθεση.Εσύ το μόνο που κάνεις είναι να πετάς ειρωνικά σχόλια
και τους άλλους που προσπαθούν με σοβαρό τρόπο να καταλάβεις κάποια πράγματα, το ίδιο μας ακούς και το ίδιο μας καταλαβαίνεις. Αρα γιατί να κουράζομαι;
Γιατί ρε κακέ οτι πούν οι άλλοι πάει να πεί οτι είναι και σωστό??Ο καθένας έχει τη γνώμη του.Ποίος όμως μπορεί να πέι με σιγουριά οτι ο ένας κάνει λάθος και ο άλλος λέει το σωστό?Δηλαδή επείδη οι άλλοι προσπαθούν να με κάνουν να καταλάβω κάποια πράγματα αυτό σημαίνει πως είναι 100% σωστοί!Και εγώ και να προσπαθήσω να σε κάνω να καταλάβεις κάποια πράγματα εσύ δεν πρόκειται να αλλάξεις γνώμη.Αρα γιατί να κουραστώ και εγώ??

Έχεις κολλήσει στο ότι ανακάλυψες μια ακόμα συνομωσία με στόχο την παραχώρηση της Θράκης στην Τουρκία. Υπάρχει περίπτωση να σου αλλάξει κανένας γνώμη; Δε μου φαίνεται.
Δικιά μου θεωρία είναι αυτή ρε κακέ.Εγω την έβγαλα?Είναι φαντασικό σενάριο αυτό νομίζεις?Το ίδιο το βαθύ κράτος τα λέει και μάλιστα ψάχνουν τρόπους η κυβέρνηση ερντογάν να τους κάνει το χατίρι αλλά όχι με πόλεμο κ.τ.λ γιατί δεν θέλει να χαλάσει την εικόνα της τουρκίας ενόψει ευρωπαικής ένταξης αλλά εκπονήθηκε ένα πολύ έξυπνο σχέδιο απο τουρκικής πλεύρας.Το σχέδιο τουρκικής κατοχής της θράκης χωρίς την χρήση όπλων!!!Πως είναι δυνατον αυτό?Έλα μου ντέ...

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 04 Οκτ 2006 09:33

Τί να κάνουμε βρε Spacelord, δεν είμαστε όλοι τόσο ψαγμένοι, ούτε τόσο υποψιασμένοι. Όπως θα έχεις καταλάβει γενικώς δεν είμαι και πολύ σοβαρό άτομο, άρα τί θέσεις και απόψεις να έχω :wink:

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 04 Οκτ 2006 21:44

Γιατί ποιός σου είπε ότι εγώ είμαι ο παντογνώστης και ο ξερόλας.Αυτό που έχω καταλάβει για σένα δεν είναι αυτό που λές.Εγω νομίζω πως αδικείς τον εαυτό σου.Φιλικά στο λέω.

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 06 Οκτ 2006 13:21

Ακου που σου λέω, με ξέρω πιο καλά

koko
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από koko » 07 Οκτ 2006 21:58

Γοιά σου ραι Αρχωντα του δηαστοίματως αρχειγαί! Αιυτηχός που ειπάρχυς κε αισοί γηα να πρωσταταίβυς τοιν Αιλοινηκύ γλόσα!! Χοροίς αισαίνα θα ίχαμε παίσυ σαι προτωφανοί αιπείπαιδα αναλφαβατεισμού! Ζοίτο ει Αιπανάστασοι ληπών, Ζύτο τω ΛΑΩΣ κε πρωπάντον Ζείτο ι Αιλεινυκοί γλόσα, την οποία γνωρίζεις και άριστα θα μπορούσα να πώ...

Άβαταρ μέλους
Spacelord
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Spacelord » 08 Οκτ 2006 01:54

O koko έγραψε
Γοιά σου ραι Αρχωντα του δηαστοίματως αρχειγαί! Αιυτηχός που ειπάρχυς κε αισοί γηα να πρωσταταίβυς τοιν Αιλοινηκύ γλόσα!! Χοροίς αισαίνα θα ίχαμε παίσυ σαι προτωφανοί αιπείπαιδα αναλφαβατεισμού! Ζοίτο ει Αιπανάστασοι ληπών, Ζύτο τω ΛΑΩΣ κε πρωπάντον Ζείτο ι Αιλεινυκοί γλόσα, την οποία γνωρίζεις και άριστα θα μπορούσα να πώ...
Καραγκιοζάκο κοκο ξεκόλλα με την πάρτι μου.Ηλίθια σχόλια απο άθλια πλάσματα σαν και σένα δεν ανέχωμαι.

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 09 Οκτ 2006 10:13

Koko, νομίζω πώς μάλλον υπερέβης τα όρια. Ακόμα και αυτό που ήθελες να πεις θα μπορούσες να το διατυπώσεις με πιο κομψό τρόπο.

Απάντηση