ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΕΣΑΣ

Κλειδωμένο
Cenjuro
Δόκιμο Μέλος

ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΕΣΑΣ

Δημοσίευση από Cenjuro » 01 Σεπ 2006 23:28

Ολα ξεκινανε απο οταν ημουνα πολυ μικρος, παντα εβλεπα περιεργα ονειρα τρομαχτικα ονειρα , βασικα θυμαμαι 3 απο αυτα. 3 που εμελε να βγουν προφοιτηκα...στο 1 ονειρο εβλεπα οτι ενα αμαξι καταμαυρο με 1 τυπα με μουσια μακρια μαλλια ερχοτανε καταπανω μου, αμεσως το ονειρο αλλαζε. Εβλεπα μια νεκροκεφαλη και μετα επεφτα απο το κρεββατι μου ουρλιαζωντας.
Στο 2 ονειρο που το εβλεπα απιστευτα συχνα, εβλεπα οτι προσπαθουσα να ανεβω ενα τεραστιο τοιχος αλλα δεν τα καταφερνα, στο 3 ονειρο εβλεπα εμενα να κοιμαμαι στο δωματιο μου και αυτο να εινε γεματο τερατα φαντασματα και δεν ξερω και εγω τι αλλο, και ακουγα παντα την ιδια σινομιλια : τι φοβαται αυτος? γιατι κλεινει τα ματια του? δεν θελει να δει το κακο. θα το δει εδω 8α μεινουμε.

Ητανε καπου στα 8-9 μου χρονια οταν πεθανε η μητερα του νονου μου. Μια ηρεμη γυναικα αν και οποτε την εωλεπα να κα8ετε σε εκεινε την καρεκλα της οποτε με κοιταγε μου εδηνε την εντυπωση οτι δεν με ''γουσταρε'' και με εκανε ξαφνηκα να νιοθω για καπιο λογο ασχημα. Περασε καιρος, περιεργα πραματα γινοντουσαν σπιτι μας πραματα μετακινοντουσαν με τον αδερφο μου μικροι πεζαμε οποσ ημασταν στο δοματιο μας και ξαφνικα ακουγαμε την σιρομενη πορτα του δοματιου να χτιπαει σαν καπιοσ να ιθελε να μπει μεσα, κοιταζομασταν καλα καλα με τον αδερφο μου μιας και απο τα τζαμι δεν φενοτανε κανεις απο εκσω, ανοιγαμε μαλλον ανοιγε ο αδερφος μου την πορτα και περναγε ενας κρυος αερας. παντα.τοτε φρικερναμε και οι 2 και κοιτιομασταν καλα καλα.

Τα πραγματα χειροτερεπσανε.

Ητανε πραγματικα φανερο οτι κατι περιεργο δρουσε μεσα στο σπιτι, ολοι βλεπανε ονειρα με την μανα του νονου μου και τρελα σκηνικα. Θυμαμαι ενα βραδυ γινοτανε καπιο παρτυ για μεγαλουσ κατι τετιο ο αδερφος μου δεν 8υμαμαι που ητανε μαλλον σαλαμινα στο εκσοχικο μας. Οι γονεις μου πιγεναναι στους διπλα στο παρτυ, και μου ειπε η μητερα μου 8α γιρισουμε σε 15 λεπτα. οκ λοιπον με βαζουνε για υπνο και φευγουνε, τι να προτο πω? τα φωτα που αναβοσβινανε στο δωματιο μια μπλε φιγουρα να κανει σβουρες στο δωματιο? ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΗΚΑ. ολη η γειτονια με ακουσε να ουρλιαζω εκεινο το βραδυ ναι οι κραγευς μου σκεπασανε τον ηχο απο το παρτυ και οι γονεις μου ιρθανε τρεχωντας σπιτι να με βρουνε να κλαιω.

και τοτε μετα απο καμια εωδομαδα εγινε..με σιμαδεπσε μεχρι τςρα και δεν το εχς κσεπερασει ακομα, κσυπναω κσαφνικα μεσα στον υπνο μου απο ΤΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑΜΤΑ, κοιταω τισ κουρτινεσ που τρεμανε, και εκει κσαφνικα την βλεπω να ''καθετε΄΄εκει στον αερα και εγω να ουρλιαζω παρα με τον αδερφο μου, οι γονεις μου τρεχουν αμεσως μεσα και μας βλεπουνε : Νικο(το ονομα μου) τι εγινε?? Βασιλη?(το ονομα του αδερφου μου) το μονο που θυμαμαι εινε αυτο γιρναω τρομοκρατιμενος στους γονεις μου και τους λεω, την ειδα. Πια ειδες παιδι μου τι λες?? Της μιλησα, σε πια παιδι μου?? Βασιλη??? τι λεει ο Νικος?? ο αδεφος μου δεν μπορουσε να βγαλει γλωσσα, το επομενο που 8υμαμαι εινε εναν παπα να ευλογει το σπιτι και εμας να μετακομιζουμε μετα απο 5 μερες...ετσι απλα ολα σταματισανε....

Τα χρονια περασανε εφτασα την ηλικια των 12-13 και ειμουνα με τον κολητο μου στην ταρατσα του σπιτιου μας (σε αυτην την περιοδο το σπιτι ειχε γινει ανω κατω) ειχαμε κσαναγιρισει στο πατρικο μου σπιτι στον πειραια εδς και 1 χρονο και ομος ολα πηγενανε παλι στραωα η μανα μου εδειχνε αρρωστη, εκανε τρελα πραματα εωριζε τα ωραδια κοπαναγε τουσ τοιχους, μιλαγε στον υπνο της πολλα πολλα, ετσι λοιπον οπος σας ειπα που ειμουνα στην ταρατσα με τον κολητο μου ειχαμε βουτιξει ενα ji-a-jo απο το σουπερ μαρκετ και σκεφτομασταν πως 8α το περναγαμε για δικο μας χωρις να μας καταλαβουνε οι γονεις μας . σκεφτικαμε λοιπον να το θαπσουμε στην γλαστρα, ε παμε στην γλαστρα σκαβουμε και παμε κατς, περναει καμια ωρα παμε πανω που ητανε οι γονεις μας και η γιαγια μου και κανουνε οτι πεζουμε με τισ γλαστρες παμε να το κσε8απσουμε, και αντικριζουμε ενα αγαλματακι ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ....το σοκ ητανε τεραστιο για ολουσ μολις το βγαλαμε η μανα μου λιποθιμησε αμεσως και την τρεχαμε, το πηρε η γιαγια μου το πιγε σε εναν παπα και αυτος εκανε οτι εκανε, περασε καιρος ολα μοιαζανε τελεια στο σπιτι...τιποτα περιεργο, μεγαλωσα εφτασα την ιλικια τον 18, και τοτε εκανα 2 Τεραστια λαθη στην ζωη μου.

Θυμαμαι ειχα δει μια ταινια με τρεις μαγισες κοριτσακια που πεζανε με μαγειες και τετια, αρχισα να ενδιαφερομαι, εφτεγαν οι ταινιες εφταγαν τα κομικ εφτεγε το χασις εφτεγε η heavy metal δεν ξερω.

Αρχισα να μπλεκω με διαφορα πραματα, ναρκωτικα και με περιεργουσ ανθρωπους, βασικα αρχισα να χανω πιστι στον Θεό, δεν μπορουσα να προσευχηθω πια, και ετσι αρχισε κατι που κοντεπσε να μου κοστισει την ζωη και ακομα με κυνηγαει. Εχω ενα προωλημα με τα ποδια μου στα γονατα, μικρος ειχα χτιπισει στην μπαλα και απο τοτε εχω κανει τρεις ενχιρισεις για να τα φτιαξω παντοτε ιθελα να γινουν καλα για να μπορεσω να ξαναπεκσω μπαλα, προσευχομουνα λοιπον αλλα τιποτα, αρχισα να κοιταω αλλου επεσα στην παγιδα, βρικα πσαχνωντας στο ιντερνετ καπια site, αρχισαν να διαβαζω αρχοταγα εφτασα στο σειμειο να μελετισω μεχρι και λατινικα για να καταλαβο τι γραφοτανε εκει μεσα, βασικα η πηγη αυτον τον πραματων ητανε το the660club η καπως ετσι εινε το οεπισιμο σιτε σατανισμουτωρα εχει αλακσει καμια σχεσι τοτε με τωρα, τελοσπαντον τα κατεβασα και αρχισαν να τα μελεταο, εφτασα σε σειμειο να κανω ακομα και μαγια σε αλλους οπος μου ελεγαν οι οδιγιες που ειχα κατεβασει απο το site

ψάχτηκα και αλλού.

ειχα ωρει ενα site με τιτλο the book of shadows, you can do it too.

καταβρωχθισα κα8ε λεξη.

ειμουνα ετοιμος να ζητησω βοηθια απο αλλου. το εκανα.

ολα ητανε ετοιμα για την τελετη, σικοσα το μαχαιρι ειπα τα λογια εκανα τον κυκλο και εσωισα το κερι, τα παρατισα στην μεση ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΕΠΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ.

Ηρθε το καλοκαιρι πιγα σαλαμινα διακοπες , αρχισα παλι να σκεφτομαι την μαγεια, ηθελα τα γονατα μου να σταματισουνε να πονανε, σκεφτομουνα αυτα που ειχα διαβασει για δαιμονεσ και σταναδεσ και οτι καπιος μεσα απο εξασκισει μπορει να τους καλεσει και να τους υποχρεωσει να δουλεπσουνε για αυτον, ο στοχος μου καθαρος, θα εκανα οτι χρειαζοτανε για να γινω καλα, και για εξουσια και δυναμη, με τρελενε και μονο η ιδεα. Αρχισα να σκεφτομαι οτι ισως επρεπε να κανω καπια μικρη θυσια στους νεους μου αφεντες, καπιο μικρο ζωακι για παραδειγμα , προσοχη ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΑΝΘΡΟΠΟΘΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΝΑ ΕΞΥΓΟΥΜΑΣΤΕ.

εκανα πεικλισεις στους σκοτεινους αρχοντες οπου και αν ειμουνα σε καφετερια στην παραλια στον δρομο οπος προχωραγα με τους φιλους μου, απο μεσα μου παντα, και εκει που δεν το περιμενα, μια μερα με ηλιο στον πειραια που ειχα κατεβει να δω ενα φιλο που ειχε ερθει απο τις διακοπες του, ειπα απο μεσα μου σκοτεινες δυναμεις αν υπαρχετε απαντιστε, ειχα ανεβει κλιμακα ειχα ανεβει σε δυναμη ειχα ανεβει πενυματικα τωρα πια δεν ζηταγα απλα βοιθεια απο αυτους και δυναμη και πνευματικο επιπεδο αλλα το απαιτουσα το λαχταρουσα. και ξαφνικα φισιξε ενας αερας οπος δνε εχει ξαναφισιξει ποτε...φισιξε μεσα μου παντου το ηξερα, με ακουσανε.

Πειραιας, 3 μηνες μετα...ολα πιγενανε ΤΕΛΕΙΑ στην ζωη μου, αλλα ιλιθιος και χαζος ειμουνα και γελαγα μαλλον με τα χαλια μου και χωρις να ξερω τι θα επακολουθουσε, ...ητανε βραδυ εγω στο σπιτι στον υπολογιστη μου εκανα chat και ανανεονομουνα με καινουργια πως να το πο μαγικα.

κλεινω τον υπολογιστη παο για υπνο, καθομαι κα8ιστος στο κρεωατι και παο να ωγαλω τα σπορτεξ μου, ξαφνικα νιο8ω κατι να με κρατει στο κεφαλι, ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ, σικονο το ωλεμα και ωλεπω ενα μαυρο πραμα με ασπρες γραμες μια μυτη τεραστια σε μηκος δλδ εφτανε μεχρι τους πνευμονες οχι ισια αλλα προς τα κατω!!!! πεταγομαι ορθιος και αρχιζω να σκεφτομαι τι μπορει να ητανε αυτο, ανοιγω την τηλεορασι και με περνει ο υπνος, δευτεροπλεπτα πριν κοιμη8ω αρχιζω να ακουω μια φωνι απο την ταρατσα ΠΕΔΙΑ ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΔΑΚΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ. ξαφνικα ακουο εναν τεραστιο θορυβο απο πανω τρεχω στο δοματιο τον γωνιον μου και τους λεω τι εγινε? αλλα τιποτα οσο και αν μιλγα δεν ξυπναγανε, τους λεω καλα με γραφετε σας μιλαω.εεεε εσεις ρε??? τιποτα. τρεχω πανω βουταο το σπα8ι (ενα ψευτικο κατανα) και τρεχω απανω μπενω στο δοματιο της γιαγιας μου (ητανε σαλαμινα) και ωλπω το φως του μπανιου ανοιχτο!!!!!! ανοιγω με την μια την πορτα και ωλεπω τον σοληνα του νιπτιρα να εχει ΣΠΑΣΕΙ!!!! τρεχω οσο πιο γριγορα μπορουσα κατω στο ισογειο και κλεινω τον γενικο, ξαφνικα απο το πουθενα αρχιζω να νιοθω μια κουραση και παο να την πεσω....παλι φωνες πιο νευριαζμενες γεματες μισος, ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ ΡΕ ΚΑΡΙΟΛΙ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΘΑΠΣΩ 8Α ΣΕ ΚΣΟΤΟΣΩ ΓΑΜΩ ΤΟΝ Θ** ΣΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΕ Ο ΘΕΟς ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΚΑΤΑΛΑβηΣΤΗΚΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ, θα σας φανει γελειο αλλα με τα απο τις φωνες με πειρε ο υπνος μονο που ο υπνος ητανε συντομος, πολη συντομος Ξυπνησα. γιατι? επρεπε? δεν ηθελα και ομως ξυπνησα.

δεν μπορυσα να καω καμια κινισι ενιωθα σαν να κραταγανε τα χερια μου και τα ποδια μου καπιοι σαν να με κραταγενε 2 χερια σε καθε χερι και 2 χερια σε καθε ποδι, και εναν εντονο πονο στο στηθος, ηθελα να γυρισω το κεφαλι μου να φωνακσω την μανα μου αλλα δεν μπορουσα, κατι μεκραταγε και τοτε ακουο μια φωνη, σηκω σκαρφαλωσε τον τοιχο περνα τον και μεις θα φυγουμε για παντα, κοιταζω στα ποδια μου και βλεπω ΕΝΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΟΙΧΟ (μαλλον καπια παραισθηση γιατι αποκλειετε να φυτροσε τοιχος μεσα στο σπιτι μου ελεος) προσπαθησα αλι8ια δνε μπορεσα να σικοθω ηθελα να ανεβω τον τοιχο δεν μπορουσα, ξαφνικα ενιωσα τις αισθησεις μου να ξαναερχονται μπορουσα να μιλησω και να κινηθω, αποκοιμοιθηκα.......ηρθε το πρωι ξυπνησα ιπια καφε ηρθε το μεσημερι, ακουο την μανα μου να μου φωναζει απο κατω, ελα να φαμε. οκ σκεφτωμαι, παω να κατεβω και περναω απο την κρεβατοκαμαρα της μανας μου, κοιταζω ετσι απλα μεσα και ωλεπω την μανα μου να εινε ξαπλωμενει στο κρεββατι, μου ερχετε να κλαπσω τωρα, ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΥΦΟς ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝΕ(ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝΕ ΕΤΣΙ ΩΠΟς ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΥΤΟ) ΩΧ! ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΝΕ ΞΕΡΕΙ? ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ? ΗΤΑΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΗΚΩΝΩΤΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΒΑΒΖΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ!!! Η ΘΑ ΜΟΥ ΟΡΜΑΓΕ ΞΕΡΩΓΩ!!!!!!

ΤΡΕΧΩ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΤΩ ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ.....βλεπο την μανα μου να τηγανιζει πατατες, ρε μαν τις λεω εδω εισαι???????? που να ειμαι παιδι μου? λεει αυτη...ΚΑΓΚΕλΩ ΕΓΩ.

Τις λεω, καλα οκ θα φαμε? λεει δεν ειεν ετοιμα ακομα θα σε φωνακσω εγω!!!! ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΝΑ ΤΗς ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΣ ΝΑ ΦΑΜΕ???????

Πας καλα παιδι μου? οχι δεν σε φωναξα, τεσπα λεω τι αν τις πω τωρα να με κλεισει σε κανα ιδρυμα μιλαμε.

Γενικα απο τοτε η ζωη μου εχει παρει τρελο δρομο, δεχομαι επι8εσεις σχεδον καθημερινα και συχνα, σταματισανε για λιγο οταν πιγα φανταρος αν και ειχα μερικα περιστατικα εκει με 2-3 μαρτυρες δεν ητανε τιποτα το σοωαρο τουλαχιστον για εμενα πιος ξερει τι τραυμα εμεινε στα αλλα πεδια τελοςπαντων, τωρα ειμαι 25 και μενω στον πειραια ισως επιδει αγαπω αυτο το μερως, οι επιθεσεις εχουν σταματισει εκτως απο μερικα σπανια ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ, αλλα κατα τα αλλα ολα καλα, ειδα το forum σας διαωασα μερικα πραματα και δεν ξερω γιατι αλλα ιθελα να μοιραστω αυτα τα λιγα μαζι σας, προσπαθησα να σας δωσο οχι μια πληρυς εικονα το του εγινε αλλα ενα μικρο μερος για να καταλαωουνε ολοι ποσο επυκινδινα εινε αυτα τα πραματα.

συγνωμη για τα ελεινα ελληνικα μου και την γραματικη μου και το οτι δνε εχω βαλει τονους αλλα τα εγραπσα οσο πιο γρηγορα μπορουσα.

ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΕΣΑΣ.

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Freud » 02 Σεπ 2006 19:26

Δεν ξερω γιατι βιαζοσουνα τοσο οταν εγραφες και δεν ξερω αν λες αληθεια. Αν ομως λες αληθεια 2 πραγματα μπορω να υποθεσω:

Α) αμα κοιταξεις μια φορα το σκοταδι το κουβαλας για παντα

Β) Κλασικη περιπτωση (textbook case) ψυχωτικου. Δεν ειναι ντροπη να ζητησεις βοηθεια, για να μην σου πω οτι ειναι και απαραιτητο! Προσπαθησε να εκφραζεσαι μεσω μουσικης, ζωγραφικης κτλπ θα βοηθησει. αυτα

Κλειδωμένο