Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Freud » 07 Μαρ 2007 16:08

2,3 πραγματακια που παρατηρησα σχετικα με την απαντηση σου..
Αρχικα δεν απαντησες στα λογικα ερωτηματα που σου χα θεσει (φαινεται η λογικη δεν ειναι φιλη σου....)
Παρατηρησα οτι στην απαντηση σου χρησιμοποιεις καποια στοιχεια εκφοβισμου οπως "ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ" και το κορυφαιο "ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΤΕ..." κλασικα χαρακτηριστηκα θρησκοληπτου.. αγαπητε μου ο μορφωμενος και λογικος ανθρωπος δεν φοβαται τιποτα.
Και κατι τελευταιο, για χριστιανος βγαζεις πολυ μισος... :lol:

CatholicEuropean
Νέο Μέλος

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ?

Δημοσίευση από CatholicEuropean » 09 Μαρ 2007 00:41

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΕΝΑ EMAIL ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΜΙΣΟΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ.

Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ( ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ DNA )

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΓΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΤΛ.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ

ΣΤΕΙΛΤΕ EMAIL ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 09 Μαρ 2007 11:15

Και γιατί δεν τις ποστάρεις κατυεθείαν εδώ?
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Freud » 09 Μαρ 2007 14:51

ffcraz332@yahoo.com Για να δουμε.....

Υ.Γ: Αμα δεν ξερεις πως αλλα θελεις να ποσταρεις τις φωτογραφιες στο φορουμ πεστο μου και θα τις ποσταρω μολις τις στειλεις

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 10 Μαρ 2007 23:16

CatholicEuropean μπορείς να μου στείλεις εμένα τις φωτογραφίες και θα μεριμνήσω σχετικά.

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 11 Μαρ 2007 13:14

Άντε να δούμε τί θα δούμε.

Άβαταρ μέλους
panths
Νέο Μέλος

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Δημοσίευση από panths » 14 Μαρ 2007 21:47

Ποτε μην ψάχνεται σε αυτά που δεν μπορείται να αντέξετε.
Ατάκα του JACK NIKOLSON στον TOM CRUZ σε μια ταινια με Ναυτοδικείο... Μετά συνέχισε" Θες την αλήθεια; Αλλά πρώτα αναρωτήσου. Μπορείς ν αντέξεις την αλήθεια;

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 16 Μαρ 2007 21:49

Tι έγινε τελικά, παραλήφθησαν οι φωτογραφίες?
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 17 Μαρ 2007 00:32

Εγώ πάντως δεν πήρα κάτι.

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Freud » 24 Μαρ 2007 03:03

Ουτε εγω πηρα κατι
Απλα να επισημανω οτι ο τροπος γραφης του dimis μοιαζει πολυ με του catholic. Εχουν περασει 15 μερες και δεν μπορω να φανταστω ουτε μια δικαιολογια που θα μπορουσε να κραταει τον catholic μακρια απ το πληκτρολογιο (απ τη στιγμη που και καλα αποφασισε να μιλησει). Σαφεστατα ο τυπας προσπαθησε να μας δουλεψει, οποτε εγω προσωπικα δεν ξαναασχολουμαι μαζι του, δε πα να πει οτι ειναι και χελωνονιτζακι. Βεβαια για να μαι ειλικρινης θα ηθελα να ασχοληθω μαζι του, αλλα μονο σε ψυχιατρικο επιπεδο

Παντως οι κρατουντες (beholders), ειναι ενας ωραιος μυθος που εχει ενδιαφερον.. Παρουσιαζονται σε πολλες διαφορετικες "ιστοριες" και ειναι πολυ ενδιαφεροντα φανταστικα πλασματα. Αν τους αναλυσει κανεις θα δει μια πολυ ωραια αντανακλαση αρκετων ανθρωπινων φοβων στα πολυαριθμα ματια τους.

Απάντηση