ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 21 Σεπ 2004 20:31

Ok.
Είπες πως οι 2 ομάδες ηταν on line με Η/Υ. Μέσω INETRNET ή P2P?
Κατά το 10λεπτο διάστημα που έγινε το χάσιμο είχαν χάσει την επαφή τους?
Το ρολόι του Η/Υ στον αέρα τι έδειχνε?
Η αποστολή στον αέρα, από ότι κατάλαβα, προσπαθούσε και αυτή να μιλησει με το έδαφος αλλά δεν μπορούσε. Εχεις τίποτα παρατηρήσεις που σου είπαν για το αν κατάλαβαν κάτι διαφορετικό σ'αυτό το 10λεπτο?
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

Άβαταρ μέλους
Demon
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Demon » 13 Οκτ 2004 18:32

Thinker η ιστορία σου είναι πολύ περίεργη. Εκτός από τις ερωτήσεις του Κώστα στις οποίες περιμένουμε απαντήσεις μπορείς να μας πείς σε ποιά περιοχή έγιναν όλα αυτά?

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 27 Οκτ 2004 19:13

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ Ο ΕΝΑΣ
ΕΦΙΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΝ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗ ΒΛΑΒΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΩΡΑ
ΑΥΤΟ ΔΕΙΞΑΝΕ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΕΙΝΟΥΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΖΩΗΣ.

ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ
ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΓΥΝΕ ΓΙΑΤΙ
1ΟΝ ΤΑ ΑΚΡΥΒΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΡΕΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΑΝ
2ΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΧΩ ΟΡΚΙΣΤΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΙΨΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ
3ΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ

ΜΟΝΟ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΗΤΑΝ ON LINE Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΩΝ ΒΙΟΣ ΠΛΗΡΩΣ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΡΧΕΙΟ ΠΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΙΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΗΤΑΝ 11' 22'' ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ.

ΟΙ ΠΥΛΟΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΓΥΝΕ Η ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΙΧΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΙΧΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΓΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟΙΠΟΤΑ...... ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑΙ
Ο ΕΝΑΣ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΙ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΟΡΚΙΖΟΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ,
ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΔΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΕ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΣΕ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΡΟΝΟ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΗΣ!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥΣ ΔΙΕΡΚΙΣΕ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!

ΑΛΛΕΣ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ;;;;;;

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 27 Οκτ 2004 19:50

Συγνώμη thinker αλλά έχεις πέσει σε πολλές αντιφάσεις και με μπέρδεψες.
ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΓΥΝΕ ΓΙΑΤΙ
1ΟΝ ΤΑ ΑΚΡΥΒΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΡΕΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΑΝ
2ΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΧΩ ΟΡΚΙΣΤΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΙΨΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ
3ΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ
Σύμφωνα με το 1ο δεν υπάρχουν στοιχεία, άρα δεν μπορείς να μας το πεις, όχι γιατί δεν θέλεις αλλά γιατί δεν μπορείς.

ΜΟΝΟ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΗΤΑΝ ON LINE Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΩΝ ΒΙΟΣ ΠΛΗΡΩΣ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΡΧΕΙΟ ΠΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΙΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΗΤΑΝ 11' 22'' ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΟΙ ΠΥΛΟΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΓΥΝΕ Η ΔΙΑΚΟΠΗ ΕΙΧΑΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΙΧΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΓΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟΙΠΟΤΑ...... ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑΙ
Από τα παραπάνω θέλεις να πεις πω ο Η/Υ εδάφους ήταν στο INTERNET, ενώ ο Η/Υ αέρος δεν ήταν?

υ.γ. Χρησιμοποιείς πρώτο και τρίτο πρόσωπο και έχω μπερδευτεί. Ησουν και εσύ μέλος της αποστολής?
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 29 Οκτ 2004 15:06

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΚΡΙΒΗΣ ΠΤΗΣΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΑΝ, ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΡΕΙΑΣ.
ΝΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ ΗΤΑΝ ΣΥΝΔΕΜΕΝΟΣ ΣΤΟ INTERNET ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ.
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥΣ....... ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΣΤΗΛΑ ΣΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΤΙΧΗΣΜΕΝΟΣ , ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΕΤΕΡΩ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΤΗΣΗΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΩΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.
ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΔΕΝ ΣΥΜΕΤΙΧΑ ΑΠΟ ΣΠΟΝΤΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟΤΕ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΙΣΟΥΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΙΔΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΑΠΛΑ ΩΣ ΠΑΡΑΤΙΡΙΤΗΣ ΣΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ (ΝΩΜΙΖΑ ΤΟΤΕ) ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΚΑΥΣΗΜΑ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΧρησιμοποιΩ πρώτο και τρίτο πρόσωπο!!!

Άβαταρ μέλους
Alex
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Alex » 04 Νοέμ 2004 13:53

Αγαπητέ Thinker ομολογώ πώς δεν κατάλαβα την ιστορία σου, το αντικείμενο και το σκοπό της αποστολής που περιέγραψες.
Κατ' αρχήν ποιός ακριβώς ήταν ο σκοπός της αποστολής;

Τί ήθελε να κάνει, να μετρήσει ή αποδείξει η συγκεκριμένη αποστολή;

Ποιό ήταν το σκεπτικό με το οποίο επελέγη ο εξοπλισμός που είχαν μαζί τους, τόσο σε ότι αφορά τα είδη, όσο και τον αριθμό; Δηλαδή γιατί πήραν ρολόγια, πυξίδες και Η/Υ (τί εξυπηρετούσε ο Η/Υ) και όχι, ας πούμε, ένα navigator με GPS, ή μια κάμερα, ένα μαγνητόφωνο ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο, ανάλογα με το σκοπό της αποστολής.

Τί αποτέλεσμα προέκυψε από τη μέτρηση του καταναλωμένου καυσίμου του αερισκάφους, σε σχέση με τα δεδομένα της πτήσης (χρόνος, απόσταση, ύψος, στροφές κινητήρα) από τα οποία εύκολα θα μπορούσε κανείς να εκτιμήσει στοιχεία και να κάνει υποθέσεις για την υποτιθέμενη απώλεια χρόνου;
Thinker έγραψε:ειδαν πολυ λενε ενα ατια που εκανε ακριβως την πορεια του αεροσκοφους
Ποιοί το είδαν;

Thinker έγραψε:δεν με ενιμερωσαν αρκετα για το τι πηγανε να κανουν
Thinker έγραψε:ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟ
Πώς συμβιβάζονται αυτά τα δύο;

Thinker έγραψε:η ηλεκρονικη πυξηδα βγηκε εκτος
Δηλαδή; Χάλασε το γυροσκόπιο, εμφάνισε απόκλιση, δε συμφωνούσε με άλλες "καλές" πυξίδες, έχασε στροφές, τί συνέβη ακριβώς;

Ελπίζω να μην γίνομαι υπερβολικός με τις ερωτήσεις αυτές, αλλά αφού τέθηκε μια ιστορία σε συζήτηση ας την κουβεντιάσουμε, εφόσον βέβαια το επιθυμείς αγαπητέ Thinker.

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 05 Νοέμ 2004 20:48

ΑΓΑΠΗΤΕ Κ. ALEX ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΘΑΜΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ , ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΨΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!
Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΙΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΕΛΘΕΙ ΕΝΑ ΞΕΝΟ ΑΝΤΕΙΚΕΙΜΕΝΟ!!
ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ (ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ) ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΝΩΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΠΙΛΟΤΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΕ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩ ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΡΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΡΓΟ ΕΛΕΝΧΟΥ OTI XANOTAN TO ΣΤΙΓΜΑ ΤΟΥΣ,......., ΑΦΤΟ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΡΙΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΤΟΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΕΡΕΥΝΕΣ ΓΙΑΤΟ ΣΥΜΕΙΟ ΑΥΤΟ!!!!
ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΥΣΗΜΑ ΤΩΝ 11 ΛΕΠΤΩΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΙΚΑΝ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΔΕΝ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!!!
ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΕΠΙΛΕΧΘΙΚΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΕΣΗ ΚΑΜΠΙΛΩΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ Η ΟΠΟΙΑΣΔΙΠΟΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΣΤΟΝ ΜΑΓΝΙΤΙΣΜΟ!!!!
ΤΩΡΑ Η ΠΙΞΙΔΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΒΟΡΕΙΟ ΠΟΛΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΠΟΛΟ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΔΕ , ΤΟ ΕΙΔΑΝΕ ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΟΣΟΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΕΞΩ Η ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΙΨΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ Κ. ALEX!!!!

Άβαταρ μέλους
Alex
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Alex » 08 Νοέμ 2004 13:59

Αγαπητέ Thinker, φοβάμαι πώς εξακολουθώ να μην έχω καταλάβει απόλυτα το σκοπό της αποστολής, αλλά και τη λογική επιλογής του συγκεκριμένου εξοπλισμού και μεθοδολογίας για τη διερεύνηση αλλοιώσεων στο χρόνο και το μαγνητικό πεδίο (της Γης; ) και την επιρροή στις καιρικές συνθήκες.

Ίσως, από τη στιγμή που επιλέγεις να μην μη δώσεις πληροφορίες για αρκετά από τα ζητήματα του περιστατικού (τόπο, χρόνο κλπ), αλλά και διάφορα περιφερειακά θέματα (προέλευση αναφοράς του "Γερμάνού πιλότου"), θα ήταν καλύτερα να μην είχες αναφέρει την ιστορία γιατί ουσιαστικά είναι αρκετά δύσκολο να τη συζητήσουμε διεξοδικά.

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 08 Νοέμ 2004 22:21

Αγαπιτε ALEX δεν μπορω να αναφερω πολλα γιατι αυτην την στιγμη τα χερια μου ειναι δεμενα οταν μου δωθει η ενγκριση θα μιλησω!
εχεις κανενα email να σου στειλω περισσοτερα καλητερα να μην συζητουνται αυτα δημωσιος

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 14 Ιαν 2005 20:40

ΤΟ 666 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΥΛΗ,
ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΜΕΛΕΤΗ ΒΡΗΣΚΕΙΣ
ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΥΛΗΣ!
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 666;;;
ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ. ΓΙΑ ΠΟΥ;;;
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ!!!
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ
Ο "ΔΙΑΣ" ΕΙΝΑΙ!!
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο "ΔΙΑΣ";;;
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ!!!
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΘΕΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ.........
ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ......
(ΚΑΤΙ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ)

Απάντηση