ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Απάντηση
THINKER
Νέο Μέλος

ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από THINKER » 02 Σεπ 2004 19:58

ΟΛΟΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΩΔΕΤΙΚΟ ΣΥΣΤΙΜΑ ΠΟΥ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΤΟΙΖΑΝ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΙΓΟΝΙΣΜΟ ΤΩΝ ΣΥΜΑΝΤΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ!!!
ΦΕΤΟΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ.
ΘΕΩΡΙΤΕ Ο ΤΟΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΝΕΡΓΙΑΚΑ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΙΡΗΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΠΩΣ Ο ΗΛΙΟΣ ΔΕΝ ΕΒΓΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΑΝΘΑΝΟΥΣΑ ΓΩΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ30 ΜΥΡΕΣ ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΡΟΣ ΟΠΥ ΕΙΝΑΙ ΚΤΟΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΟΥ ΕΥΘΙΓΡΑΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΥΕΙ ΚΑΝΩΝΙΚΑ .
ΕΠΙΣΕΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΦΩΤΙΝΟ ΑΣΤΡΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΤΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΛΑΜΙΝΑ ΚΑΙ ΔΥΕΙ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΒΟΥΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΦΙΤΗ ΗΛΙΑ , ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΗ
ΣΤΟΝ ΝΕΡΟ, ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΤΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΟΠΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ , ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΑ ΑΣΤΕΡΩΝ ΟΠΩΣ ΑΣΤΡΙΚΑ ΣΜΗΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟ (ΣΧΗΜΑ ΜΠΑΚΛΑΒΑ),
ΑΠΟ ΝΤΟΠΙΟ ΕΜΑΘΑ ΧΩΡΙΣ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΝΗΣΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ( ΓΙΑΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΚΙΕ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΧΑΝ ΚΤΟΙΣΕΙ ΠΛΑΝΙΤΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΓΚΑΤΑΛΙΦΘΙΚΕ!!!!!!!)
ΑΥΤΟ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΑΡΙΤΙΚΟΣ ΦΑΚΟΣ ΠΟΥ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΤΕ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΣΥΣΟΡΕΥΣΗ ΒΑΡΥΤΙΚΩΝ ΚΥΜΑΤΩΝ
( ΓΡΑΜΜΕΣ Λ ΚΑΙ ΜΑΓΝΙΤΙΚΟΙ ΣΤΡΟΒΙΛΙΣΜΟΙ) ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΝΩΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΖΩΝΕΣ!!!!
ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ 2 ΚΟΙΜΟΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΦΥΣΕ ΑΝΑΒΔΟ!!!!!
ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΤΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΠΟΥΛΟΝΤΑΣ ΟΣΟ ΟΣΟ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΤΟΥ??????!!!!!!!! ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!
ΕΧΟΥΝ ΑΝΦΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΥΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!! :wink:

Άβαταρ μέλους
smartboy
Έμπειρος Συζητητής

Re: ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από smartboy » 02 Σεπ 2004 20:10

THINKER έγραψε: ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΥΝ 2 ΚΟΙΜΟΜΕΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΦΥΣΕ ΑΝΑΒΔΟ!!!!!
Καταρχην καλως ηρθες Τhinker στην παρεα μας!!(και τι παρεα :lol: )
Αναυδο γιατι?Εγω εχω δει στην Κρητη βουνο να σχηματιζει κροκοδειλο και ενα αλλο βουνο να σχηματιζει λιονταρι(εξου και η ονομασια του βουνου,Λεοντας).

Οσο για τα υπολοιπα που λες ακουγονται ενδιαφεροντα.
ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ Να πεισω καθε δαδουχο,να αναψει παλι την δαδα.

feanor
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από feanor » 02 Σεπ 2004 22:18

Τhinker καλωσορίσματα και από την πάρτη μου. Όντως αρκετά ενδιαφέροντα αυτά.
Αν κατάλαβα καλά είπες πως ο ήλιος ανατέλλει 30 μοίρες από κει που θα έπρεπε να ανατέλλει???Είναι σχεδόν το μισό τεταρτημόριο.
Το άστρο που αναφερεις το είχα προσέξει κι εγώ (αν μιλάμε για το ίδιο) και μου είπαν πως είναι κάποιος δορυφόρος.

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος για τις γραμμές λ και τους μαγνητικούς στροβιλισμούς?
Do not meddle in the affairs of Wizards, for they are subtle and quick to anger

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 03 Σεπ 2004 17:56

Πρωτα πρωτα ευχαριστω για το καλοσορισμα σας , εψαχνα καιρο να βρω ενα μερος να εκφερω τετοιου ειδους αποψεις.
απο μεριας μου θα πρωσπαθισω να κρατισω ενα επικοδομιτικο διαλογο χωρις φωνες , εντονες λογομαχιες και φανατισμους τα λαθει μου θα τα παραδεχωμαι χωρις να προσπαθω να δικαιολογιθω αρκει να ειπαρχουν αποδειξεις για το λαθος μου.
ενας διμιουργικος χωρις στειρες αποψεις θα ειναι το κλειδι για την απαντιση.
Αυτα για την εισαγωγη στο θεμα μας τωρα,
διαβασα ενα βιβλιο σχετικα με την γνωση των ελληνων ως προς τις μαγνητικες γραμες πραγματι απο οτι φαινεται ειχαν ανακαλιψει μεθοδους για την σωστη εκμεταλευση αυτης της ενεργειας μεσω των ιερων τους.
τα κτοισματα που ειπαρχουν στην ευροπαικη ζωνη αγγλια [στουνχετζ] ,γαλια ,γερμανια ελλαδα [ τα κοικλοπια τοιχει κλπ] κλπ ειναι απομιναρια μιας προσπαθειας να τιθασευσουν προς οφελος τους αυτη την ενεργεια των μαγνιτικων γραμμων.
στην ελλαδα δεν εχουμε πολλα απομιναρια διοτι βρεθικε καλητερος τροπος συσορευσης σε μεγαλιτερη αποσταση , τα κλικλοπια τειχει εχουν κτοιστει σε τετοια μνημια, τα απομηναρια αυτων των κτοισματων ειναι σαν βασεις σαν τους δυο πολους για την τοποθετιση των μπαταριων .
Η ακροπολη της αθηνας ειναι μια νεοτερη πρωσπαθεια συγγεντρωσης των μαγνητικων γραμμων για την διμιουργια υπερανθρωπων ομως λαθος εκτοιμισεις ειχαν ως αποτελεσμα την εκτωνοση της ενεργειας αυτης στα ανω στρωματα( γιαυτο δεν πετανε αεροπλανα ουτε πουλια πανω απο την ακροπολη (τωρα που ειπα εχω παρατιρισει οτι σε οποιο μερος υπαρχει εντονη μαγνιτικη δραστιριοτητα ειναι συμαδεμενο απο μια απικωνιση <<τυτανα>> στην ακροπολη ειπαρχει μια τετοια βραχογραφια !!!)
τωρα οι γραμμες L ειναι κατακαποιο τροπο ευεργετικες στον ανθρωπο και υπαρχουν κομβοι που καλιπτουν ολη την γη οταν βρεθεις σε ενα τετοιο κομβο εχεις διαφορα οφελει.
μαγνιτικος στροβιλισμος γυνεται οταν συναντιουνται δυο διαφορετικες μαγνιτικες δυναμμεις και ειναι καταστροφικος για τον ανθρωπο.
ενα αλλο περιεργο ειναι οτι την εποχη στην αρχαια ελλαδα που ολα τα ιερα ηταν σε εξελιξη το μαγνιτικο πεδιο της γης ηταν δυπλασιο απο σημερα και ξερουμε οτι το μαγνιτικο πεδιο εξασθενει στις μερες μας με αντικτοιπο την ανστροφη των πολων . δηλαδη τα ιερα ειναι σαν πυκνοτες και διαμορφοτες!!
Ακουω τις αποψεις σας ευχαριστω.
θα ξαναδιαβασω το βιβλιο και θα σας εμπλουτισω περισσοτερο σχετικα με αυτο το θεμα !!
FEANOR απο ποιο μερος το ειδε αυτο;;
τα αρχαια κειμενα μιλανε για πυλες που λειτουργουσαν αλλα λογο της μετακηνισης του μαγνιτικου πεδιου δεν λειτουργουν εκτος απο ελαχιστες που ενεργοπουντε 3 μερες πριν και μετα την πανσελινο καποι μιλανε για 7 εναπομιναντες.
δεν ειναι περιεργο που τα περιεργα συμβαινουν κοντα στην πανσελινο.
δεν ξερω κατα ποσο εισχιει αλλα γιαυτο οι σατανιστες κανουν τελετες την πανσελινο :?: :?: :?: :?: :?:
η επιστημη δεν αποκλειει τα ταξιδια αυτα η θεωρια της σχετικοτητας υποστιριζει κατι τετοιο (σκουλικοτρυπες οπως λεγοντε).
και εχει αποδικτει οτι υπαρχουν τετοιες μαγνιτικες γραμμες στην γη!!!!!!
οι περισοτερες εθεασεις αιτια συμβαινουν κατα την διαρκeια της πανσελινου .
κατι δεν παει καλα :?: :?: :!: :!: :? :?

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 03 Σεπ 2004 18:42

THINKER έγραψε:διαβασα ενα βιβλιο σχετικα με την γνωση των ελληνων ως προς τις μαγνητικες γραμες ...
... Η ακροπολη της αθηνας ειναι μια νεοτερη πρωσπαθεια συγγεντρωσης των μαγνητικων γραμμων για την διμιουργια υπερανθρωπων ομως λαθος εκτοιμισεις ειχαν ως αποτελεσμα την εκτωνοση της ενεργειας αυτης στα ανω στρωματα( γιαυτο δεν πετανε αεροπλανα ουτε πουλια πανω απο την ακροπολη ....
... τα αρχαια κειμενα μιλανε για πυλες που λειτουργουσαν αλλα λογο της μετακηνισης του μαγνιτικου πεδιου δεν λειτουργουν εκτος απο ελαχιστες που ενεργοπουντε 3 μερες πριν και μετα την πανσελινο καποι μιλανε για 7 εναπομιναντες....
Thinker καλώς ήρθες και από εμένα στην παρέα.
Στην υπογραφή σου λές
ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ
.
Ασ κάνω λοιπόν κάποιες ερωτήσεις.
1. Ποιό είναι το βιβλίο που διάβαζες?
2. Γιατί δεν πετάνε πουλιά πάνω από την Ακρόπολη? Τα περιστέρια δεν είναι πουλιά?
3. Τα γραφόμενά σου για τις πύλες και τις L είναι από το βιβλίο που διάβασες?
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 03 Σεπ 2004 19:17

ευχαριστω πολυ kostas.
τωρα αυτη την στιγμη δεν θυμαμε τον τυτλο γιατι διαβασα τοσο πολλα φετος επιδει βαριομουνα φοβερα οποτε εχω χασει τον μπουσουλα θα το ψαξω και θα στο πω αμεσως.
τα πουλια ως γνωστο εχουνε ιοντα στο μυαλο τους που τα βοηθανε να προσανατολιζοντε , οταν διερχονται σε περιβαλον με διαταραγμενο μαγνιτικο περιβαλλον χανουν τον προσανατολισμο
καιτι που συμβαινει και με τις φαλενες τα δελφινια και τις φωκιες που βγαινουν στην παραλια και πεθαινουν
το κτοισμα ειναι σαν συσορευτης συγγεντρωνει και στελνει την ενεργια ενισχημενη το προβλημα αρχισε οταν καταστραφικε ενα μεγαλο μερος απο την οβηδα που επεσε στην μπαρουτοαποθικη το κτοισμα εχασε ενα μεγαλο μερος της ιδιοτητας και συνεχιζω μετα τις τελευταιες προσπαθειες που γυναν για ανκατασκευη ξενα σωματα μπηκαν για την στιρξη οποτε εχεσε και απο κει ενα πολυ μεγαλο μερος επεισεις αν παρατιρισεις πλεον το κομματια που βαλανε στην ακροπολη δεν κανουν την παλια καμπιλοτητα οποτε εχασε και δομικα την ιδιοτητα αρα πλεον ο συσορευτης αυτος ειναι ανικανος κατα μεγαλο μερος να συγγεντρωσει την ενεργεια .
τωρα οι πυλες εχω διαβασει αρκετα βυβλια και επιστιμονικα που κατα καποιο τροπο επιτρεπουν κατι τετοιο ακομα και η θεωρια της σχετικοτητας επιτρεπει κατι τετοιο!!!!!

feanor
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από feanor » 04 Σεπ 2004 04:29

Το 'αστέρι' το είχα δει απο Σαλαμίνα και από βόρεια Αττική...δεν θυμάμαι που ακριβώς ήταν στο στερέωμα.
τωρα οι γραμμες L ειναι κατακαποιο τροπο ευεργετικες στον ανθρωπο και υπαρχουν κομβοι που καλιπτουν ολη την γη οταν βρεθεις σε ενα τετοιο κομβο εχεις διαφορα οφελει.
μαγνιτικος στροβιλισμος γυνεται οταν συναντιουνται δυο διαφορετικες μαγνιτικες δυναμμεις και ειναι καταστροφικος για τον ανθρωπο.
Δεν μπορώ να πω ότι έγινα σοφότερος...

μαγνιτικο πεδιο της γης ηταν δυπλασιο απο σημερα και ξερουμε οτι το μαγνιτικο πεδιο εξασθενει στις μερες μας με αντικτοιπο την ανστροφη των πολων . δηλαδη τα ιερα ειναι σαν πυκνοτες και διαμορφοτες!!
Πώς μετρήθηκε τότε το μαγνητικό πεδίο, ώστε να ξέρουμε ότι ήταν διπλάσιο του σημερινού?Επίσης νομίζω (δεν είμαι 100% βέβαιος) πως η αντιστροφή των μαγνητικών πόλων συμβαίνει ξαφνικά...χωρίς προειδοποίηση, απλά γνωρίζοντας την γεωλογική ιστορία του πλανήτη μπορούμε να υπολογίσουμε πότε θα ξανασυμβεί. Έστιψα το μυαλό μου αλλά δεν μπόρεσα να θυμηθώ τι είναι ο διαμορφωτής. Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι το modem.

Τέλος για την πανσέληνο θα σου πω το εξής απλό...τότε είναι που βγαίνουν οι μάγισσες και χορεύουν, όπως επίσης και οι λυκάνθρωποι.

Τα παραπάνω σχόλια είναι αντίλογος και σε καμμία περίπτωση δεν ειρωνεύομαι τις απόψεις σου.
Do not meddle in the affairs of Wizards, for they are subtle and quick to anger

Άβαταρ μέλους
Μάχος
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Μάχος » 04 Σεπ 2004 10:00

Να υποθέσω ότι τα βιβλία που τα αναφέρουν όλα αυτά είναι κάποια βιβλία φυσικής και γεωλογίας, ή τα βιβλία των γνωστών "ερευνητών"?

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 13 Σεπ 2004 23:13

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΟΚΡΙΡΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΟΥΣ, ΜΕΤΑ ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΗ ΚΑΜΠΙΛΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΠΙΛΩΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟΥ , ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΠΕΡΙΤΙΦ ΣΚΟΥΛΙΚΟΤΡΥΠΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΚΗ ΑΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ , ΜΕΤΑ ΜΥΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ 1 ΕΩΣ 7 ΤΟΜΟΙ , ΕΝΕΡΓΙΑΚΑ ΚΤΟΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ , ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΤΩΝ ΝΑΩΝ , ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΡΑΜΑΤΕΙΑ <<ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΡΤΙΡΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ >> , ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ <<ΜΟΝΟ 1000 ΤΟΜΟΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΤΥΧΕΡΟΥΣ>>, ΓΕΩΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ , ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΑ ΚΤΟΙΣΜΑΤΑ, ΤΡΥΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ , ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ,
ΕΙΧΑΝ ΥΠΕΡΟΠΛΑ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ;, ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ , ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΓΕΓΩΝΩΤΑ Η ΑΝΑΚΡΥΒΙΕΣ, ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΕΣ ΣΕΙΜΙΩΣΕΙΣ ΕΝΟΣ ΑΝΕΚΔΟΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΚΔΩΣΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΙ ''Ε'' , ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Η ΜΥΘΟΣ; ,..........,ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΦΕΝΓΚ ΣΟΥΙ , Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΤΟΙΡΙΟΥ. ΘΕΛΕΤΕ ΚΙΑΛΛΑ;;
ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ , ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΧΡΩΝΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΔΕΝ ΠΗΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ Ε Η ΟΙ Β Η Γ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΙΤΗΣ ΕΠΙΚΡΥΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΗΤΗΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΤΕΚΜΙΡΙΟΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΘΗΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ. Α ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟΜΕΝΕΣ ΠΡΩΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

THINKER
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από THINKER » 13 Σεπ 2004 23:21

ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΔΕΝ ΓΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΙΝΟ ΑΛΛΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ , ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΜΠΙΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΥΛΗΣ ΟΤΙ Η ΒΑΡΥΤΙΚΗ ΕΛΞΗ ΠΟΥ ΠΡΩΚΑΛΕΙ ΣΕΛΛΗΝΗ ΓΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ Χ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΚΑΜΠΙΛΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΩΣΦΕΡΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΝΑΤΑΡΑΧΗ ΣΑΝ ΕΝΑ ΠΑΛΜΟ ΠΟΥ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΣΥΜΠΙΕΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΓΝΙΤΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΕΝΕΡΓΩΠΟΙΕΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΤΑΛΑΝΤΩΣΗ ΠΑΝΣΕΛΙΝΟ ΑΛΛΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ . ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ

Απάντηση