Αιτία διαγραφής του μέλους ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Απάντηση
MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Αιτία διαγραφής του μέλους ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Δημοσίευση από MARD! » 13 Νοέμ 2005 00:03

ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ έγραψε:
MARD! έγραψε:Αγαπητέ admin, νομίζω ότι το μέλος Νέος Ηρακλής έχει υπερβεί τα εσκαμμένα και η τελευταία του υπογραφή όχι μόνο με θίγει αλλά δείχνει μια άμεση σχέση με το πρώην μέλος Χθόνιο. Συμφωνώ ότι έχει γίνει πιο ευγενικός από παλιά αλλά εξακολουθεί να προσβάλλει με τρόπο πιο ευγενικό, και δεν είναι δυνατόν να αγνοούμε συνέχεια τις προκλήσεις του. Ευχαριστώ.
Να σας δώσω ένα λόγο να με διώξετε λοιπόν... MARD! είσαι πολύ αχάριστη και --------
τι έχει η υπογραφή μου και σε θίγει ------- ; Ποια νομίζεις ότι είσαι επιτέλους... λοιπόν βγάλε τα μάτια σου με τον κωλόγερο τον Chameleons... ---------
!!!!!!!!!!!!!!!
Η έλλειψη γνώσης είναι συχνά βλαβερή. Η κακή χρήση της γνώσης είναι βλαβερή πάντα.

Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 13 Νοέμ 2005 00:34

Νεαρε "ηρακλοχθονιε" να ξερεις οτι ...μικροδειχνω :lol:

Επιτελους αποκαλυφθηκε για μια ακομη φορα ποσο ΜΙΚΡΟΣ και θρασυδειλος εισαι.

ΥΓ.
Ψιτ , και το ΜΙΚΡΟΣ το εννοω.... :lol:
Kung-fu master

Άβαταρ μέλους
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ » 13 Νοέμ 2005 00:36

Και να σου πω και κάτι άλλο --------... αν ήσουνα δημοσιογράφος που λες στη σελίδα σου... όταν έγραψα ότι έχω μασονικά βιβλία από το θείο μου θα μου έστελνες ΠΜ... αλλά δεν το έκανες... ούτε όταν είπα ότι θέλω να βρω κάποιον να του δώσω τα στοιχεία που έχω να γράψει βιβλίο να τα κονομήσουμε... άρα μάλλον μούφα είναι αυτά που γράφεις εκεί πέρα... και γιατί τόση μυστικότητα... γιατί να μην ξέρει ο κόσμος εδώ μέσα τι δουλειά κάνεις... μασόνισα είσαι κι εσύ; Κι αν είσαι τόσο χριστιανή όπως λες γιατί ---------με τον άλλο το -----------

Άβαταρ μέλους
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ » 13 Νοέμ 2005 00:41

Chameleons έγραψε:Νεαρε "ηρακλοχθονιε" να ξερεις οτι ...μικροδειχνω :lol:

Επιτελους αποκαλυφθηκε για μια ακομη φορα ποσο ΜΙΚΡΟΣ και θρασυδειλος εισαι.

ΥΓ.
Ψιτ , και το ΜΙΚΡΟΣ το εννοω.... :lol:
Ναι είμαι μικρός δεν είμαι ----------- σαν εσένα... αμ έτσι εξηγείται που ψάχνεις να βρεις γκόμενα στο Ίντερνετ... μαιλ ή καφέ και -------------------- που της έλεγες

Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 13 Νοέμ 2005 00:53

Αρκετα ανοιξες το στομα σου και βρωμισε ολο το φορουμ ...αρκετα.

Πριν αποχοριστω την μποχα που αναδυεις για την βραδυνη μου εξοδο, θα συνιστουσα να μην παιρνεις ληγμενα ψυχοφαρμακα καθως και να αποκτησεις και καπιοιες σχεσεις με το αντιθετο φυλο γιατι ...τα αποτελεσματα ειναι εμφανη.

Με τις ευχες μου για ενα νεο πιο εμπνευσμενο ονομα αυτη την φορα .
Kung-fu master

MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από MARD! » 13 Νοέμ 2005 01:03

ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ έγραψε:Και να σου πω και κάτι άλλο -------------- ... αν ήσουνα δημοσιογράφος που λες στη σελίδα σου... όταν έγραψα ότι έχω μασονικά βιβλία από το θείο μου θα μου έστελνες ΠΜ... αλλά δεν το έκανες... ούτε όταν είπα ότι θέλω να βρω κάποιον να του δώσω τα στοιχεία που έχω να γράψει βιβλίο να τα κονομήσουμε... άρα μάλλον μούφα είναι αυτά που γράφεις εκεί πέρα... και γιατί τόση μυστικότητα... γιατί να μην ξέρει ο κόσμος εδώ μέσα τι δουλειά κάνεις... μασόνισα είσαι κι εσύ; Κι αν είσαι τόσο χριστιανή όπως λες γιατί ----------- με τον άλλο το [color=red970230b2a]----------- [/color]
Αρχικά είπα να μη σου απαντήσω... και βέβαια όσον αφορά τις βρισιές και τα σενάρια που βγάζει το άρρωστο μυαλό σου δεν θα το κάνω. aκου όμως τρία πράγματα για να μη νομίζεις ότι κοροϊδεύεις κανέναν:
1. όλα αυτά που υποτίθεται ότι βρήκες από το θείο σου υπάρχουν σε βιβλία του Λαμπρόπουλου
2. Με το που είδαν άλλα μέλη τα περί θείου με ειδοποίησαν ότι αυτά τα γράφεις για να σου απαντήσω ιδιαιτέρως, και να μην κάνω το λάθος να σου απαντήσω γιατί δίνεις ενδείξεις ψυχοπάθειας. Μια τέτοια ένδειξη είναι ότι έψαξες για τις σελίδες μου.
3. Συμφωνώ με αυτά τα μέλη. Δεν σου χρειάζεται μόνο πνευματικός Χθόνιε, σου χρειάζεται και ψυχίατρος.
Και τώρα βγαίνω έξω και σε αποχαιρετώ. Για πάντα.
Η έλλειψη γνώσης είναι συχνά βλαβερή. Η κακή χρήση της γνώσης είναι βλαβερή πάντα.

Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 13 Νοέμ 2005 07:09

χθονιε ...βλεπωντας ξανα ολα οσα εγραψες για την ΜΑΡΔ! εχω σου πω οτι :

Το να προσαπτεις τετοιους χαρακτηρισμους σε μια γυναικα σε κανει να φαινεσαι και να εισαι ατομο τουλαχιστον αξιο οντως νοσηλειας απο καποιον ψυχιατρο.Δεν ειναι τροπος συμπεριφορας αυτος και εκφορας λογου ιδιως οταν απευθυνεσαι σε μια γυναικα ειτε αυτη ειναι η Μαρδ ,ειτε η Λιτσα ετε οποιαδηποτε αλλη .

Μαθε να σεβεσαι το γυναικειο φυλο γιατι μια γυναικα σε εφερε στον κοσμο τουτον και καποια στιγμη μια γυναικα θα φερει στην ζωη και τα παιδια σου και αυτο ειναι κατι το ιερο.

Μαθε να εισαι ΚΥΡΙΟΣ τουλαχιστον ως προς το αλλο φυλο ...αναλογισου αυτο και μην φερεσαι σαν τον "κυριο" που σκοτωσε πριν λιγες μερες μια κοπελα σε μια καφετερια επειδη δεν ενεδωσε στις ορεξεις του.

Φερσου ως Κυριος με Κ, μπες στο φορουμ με το πραγματικο σου "νικ"
το "χθονιος" λαβε μερος στις συζητησεις και μαθε να σεβεσαι την αντιθετη αποψη...απο μενα αν το κανεις αυτο θα γινεις δεκτος πιστευω απο ολους .

Δεν εχω κατι αλλο να πω ,απο το να ζητησω ΕΓΩ συγγνωμη απο ολους για αυτο το καταντημα...
Kung-fu master

Άβαταρ μέλους
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ » 13 Νοέμ 2005 18:43

Είχα την υπογραφή "Αγαπώ τις όμορφες κουλτουριάρες... δεν είναι κακό"... και τόλμησες να πεις ότι σε θίγει... αυτή η καινούργια ελπίζω να σου αρέσει καλύτερα... τώρα όποιος βλέπει τα μηνύματα ξέρει και τι είσαι
αρκετά σε ανέχτηκα να μου κάνεις παρατηρήσεις... λες και είσαι καλύτερη από μένα... είπα ότι είσαι ωραία κοπέλα... και όλα τα άλλα καλά πράγματα που είπα... κι εσύ ζήτησες να με διαγράψουνε... κι όμως μόνο εγώ σε υποστήριζα εδώ μέσα... ούτε καν ο κωλόγερος... να σου πω κάτι, μην κοιτάς που σε γλείφανε τόσο καιρό οι μασόνοι... όλοι εδώ σε αντιπαθούνε να το ξέρεις αυτό... κι ο admin σε καλοπιάνει γιατί γράφεις κατεβατά και σε διαβάζουνε... αλλά σίγουρα θα σε βρίσκει -------------- ... όλοι έτσι σε βρίσκουνε εκτός από μένα
αυτό που μου αρέσει είναι που διαμαρτύρεσαι εσύ κι ο κωλόγερος ο γκόμενός σου... όμως ποτέ δεν το έχετε διαψεύσει ότι ----------- ... είστε ειλικρινείς με τον τρόπο σας
άντε γεια --------------

MARD!
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από MARD! » 13 Νοέμ 2005 20:32

Chameleons έγραψε:χθονιε ...βλεπωντας ξανα ολα οσα εγραψες για την ΜΑΡΔ! εχω σου πω οτι :
Χαρά στο κουράγιο σου φίλε Chameleons που έγραψες τέτοιο μήνυμα όλο ενδιαφέρον στον προβληματικό συνομιλητή μας. Φοβάμαι ότι δεν θα του δώσει την πρέπουσα σημασία, δυστυχώς γι' αυτόν. Είναι γεμάτος σιγουριά ότι ξέρει τι κάνουμε όταν συναντιόμαστε, ότι βρήκε στ' αλήθεια την προσωπική μου σελίδα, ότι όλοι με αντιπαθούν και άλλα απίθανα πράγματα, λες και είναι μέσα στο μυαλό των ανθρώπων... Δε βαριέσαι... Το ευτύχημα είναι, που δεν τον έχουμε συναντήσει στην πραγματική ζωή αλλά στο Ίντερνετ. Πού θα πάει, το Σαββατοκύριακο θα περάσει, ο admin θα δει τι γίνεται εδώ, και κάθε κατεργάρης θα πάει στον πάγκο του. Στο μεταξύ εσύ μην το πάρεις τοις μετρητοίς που σε αποκαλεί "κωλόγερο"... Η αλήθεια είναι ότι "η γριά η κότα έχει το ζουμί" :wink: κι όσο νά 'ναι μικροδείχνεις κιόλας!
Φιλιά :wink:

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 14 Νοέμ 2005 00:12

Δε νομίζω πώς είναι δυνατό να σχολιαστεί στα σοβαρά η συμπεριφορά του ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΗ και προφανώς έχει κλειδωθεί ο λογαριασμός του.

Απάντηση