Το σεξ στην καθημερινή μας ζωή

Όπως εσείς τις νιώθετε και όπως εσάς προβληματίζουν
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Αιών
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Αιών » 26 Μαρ 2007 10:46

Εύα, Kate και οι υπόλοιπες "κυρίες" της παρέας. Κάποτε οι γυναίκες δεν τολμούσαν να μιλήσουν για τέτοια πράγματα και ήταν πραγματικές κυρίες. Σήμερα έχετε γίνει χειρότερες από τους άνδρες και μιλάτε λες και αναφέρεστε στα πιο απλά πράγματα. Έτσι θα γίνετε μάνες, έτσι θα φτιάξετε οικογένειες, πώς θα μεγαλώσετε τους έλληνες του αύριο?

Τάσος Χαρτάς
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Τάσος Χαρτάς » 26 Μαρ 2007 11:09

Φίλε Αιών τούτες οι γυναίκες που τις βλέπεις να "χαζολογάνε" σήμερα είναι οι ίδιες με την Σπαρτιάτισσα μάνα που έλεγε στον γυιό της και στον άντρα της ή ταν ή επι τας, είναι απόγονοι της Μαντώ Μαυρογένους, είναι οι ίδιες που βοήθησαν στο Έπος του '40.

Ούτε και εσύ, ο γυιός τους, ο αδελφός τους, ό εγγονός τους, ό άντρας τους, ο εραστής τους, ό φίλος τους μπορείς να τις κρίνεις.

Η Ελληνίδα ήταν και είναι γυναίκα από διαφορετική πάστα.
Πάντα ήξερε, ακόμα και σήμερα πολλά περισσότερα από εμάς, για εμάς.
Tasos Zakynthos

Άβαταρ μέλους
ctrl_alt_delete
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από ctrl_alt_delete » 26 Μαρ 2007 18:44

Αιών έγραψε:Εύα, Kate και οι υπόλοιπες "κυρίες" της παρέας. Κάποτε οι γυναίκες δεν τολμούσαν να μιλήσουν για τέτοια πράγματα και ήταν πραγματικές κυρίες. Σήμερα έχετε γίνει χειρότερες από τους άνδρες και μιλάτε λες και αναφέρεστε στα πιο απλά πράγματα. Έτσι θα γίνετε μάνες, έτσι θα φτιάξετε οικογένειες, πώς θα μεγαλώσετε τους έλληνες του αύριο?
Τους Έλληνες του σήμερα ποιές τους μεγάλωσαν?
:lol:
Έν οίδα οτι ουδέν οίδα

Άβαταρ μέλους
Αιών
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Αιών » 27 Μαρ 2007 10:58

Δεν ξέρω τί έκαναν οι δικές σας μανάδες, η δικιά μου πάντως δεν ήταν αυτής της λογικής. Και όχι δεν είναι ίδιες με αυτές που λές Τάσο Χαρτά. Καμία από αυτές που αναφέρεις δεν τριγύρναγε στα forum να λέει για το πώς της αρέσει να κοιμάται και με άλλες γυναίκες ή πόσες φορές την εβδομάδα της αρέσει να το κάνει.

Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από fluke » 27 Μαρ 2007 13:40

Τι ακριβώς σε χαλάει: Το ότι το κάνουνε (η πράξη) ή το ότι δεν έχουν πρόβλημα να το συζητήσουνε (η αντιμετώπιση της πράξης)?
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Άβαταρ μέλους
ctrl_alt_delete
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από ctrl_alt_delete » 27 Μαρ 2007 18:51

Αιών έγραψε:Δεν ξέρω τί έκαναν οι δικές σας μανάδες, η δικιά μου πάντως δεν ήταν αυτής της λογικής. Και όχι δεν είναι ίδιες με αυτές που λές Τάσο Χαρτά. Καμία από αυτές που αναφέρεις δεν τριγύρναγε στα forum να λέει για το πώς της αρέσει να κοιμάται και με άλλες γυναίκες ή πόσες φορές την εβδομάδα της αρέσει να το κάνει.
Άνθρωπε μου είσαι τόσο πολύ ευχαριστημένος με τους σημερινούς ή έστω χθεσινούς Έλληνες που ο μοναδικός σου εφιάλτης είναι τί παιδιά θα μεγαλώσουν αυτές που τριγυρνάνε στα forum ή αναζητούν διάλογο γνώσεων στο Internet?
Δέν καταλαβαίνω γιατί έχεις τέτοια ψύχωση με τις γυναίκες που συμμετέχουν στα φόρουμ, εγώ τέλοσπάντων θα προτιμούσα να βλέπω τις γυναίκες του συγγενικού μου περιβάλλοντος να συμμετέχουν στο φόρουμ απο το να κάνουν τίποτε άλλο, που για σένα θα ήταν πολύ χειρότερο.
Έν οίδα οτι ουδέν οίδα

Άβαταρ μέλους
Εύα
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Εύα » 27 Μαρ 2007 23:40

Τώρα τί να πω κι εγώ, νιώθω κατάπτυστη και έτοιμη προς λιθοβολισμό. Μάλλον πρέπει να σκύψω το κεφάλι και να κατευθυνθώ στην κουζίνα μου, αφού πρώτα φροντίσω να εξομολογηθώ για τα κρίματα μου (μου ήθελα και forum η ξετσίπωτη).

Άβαταρ μέλους
Astral
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Astral » 28 Μαρ 2007 11:58

Ακόμα εδώ είσαι ? :lol:
Η ατιμωρησία είναι μια ανοιχτή πληγή στην ανθρώπινη ψυχή.

Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από fluke » 28 Μαρ 2007 17:25

Εύα έγραψε:Μάλλον πρέπει να σκύψω το κεφάλι και να κατευθυνθώ στην κουζίνα μου
Ελπίζω να έχεις ωραίο πάγκο στην κουζίνα σου ή έστω ένα καλό μοναστηριακό τραπέζι!!!! :lol: :lol:

Όλοι φανταζόμαστε τους μεγαλύτερους όπως τους βλέπουμε σήμερα, σοβαρούς, αυστηρούς ίσως κλπ.. κι όμως ήταν κάποτε νέοι, τρελοί, επαναστάτες, psycho, ροκαμπιλάδες, χίπυδες, κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο...κάποτε κάνανε κι αυτοί κάποτε τα ίδια και σε πολλές περιπτώσεις μπορεί και χειρότερα.... σας χαλάει το image ότι μπορεί να είναι και γονείς σας??
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Άβαταρ μέλους
Εύα
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Εύα » 16 Ιούλ 2007 14:13

fluke έγραψε: Ελπίζω να έχεις ωραίο πάγκο στην κουζίνα σου ή έστω ένα καλό μοναστηριακό τραπέζι!!!! :lol: :lol:
Έχεις κάτι στο μυαλό σου? Ή απλά πείνασες?

Απάντηση