ΠΡΟΓΑΜΙΑΙΕΣ, ΓΑΜΙΚΕΣ, ΜΕΤΑΓΑΜΙΑΙΕΣ κ.α. ΣΧΕΣΕΙΣ

Όπως εσείς τις νιώθετε και όπως εσάς προβληματίζουν
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Chameleons
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Chameleons » 06 Απρ 2006 02:08

:oops: :oops: :oops:

Ειδες που τελικα ολοι ισοι ειμαστε...ισως προκειται για 'bug" στον κωδικα...αλλα χωρις αυτο το "bug" ολα θα ηταν ...αχρωμα,αοσμα.επιπεδα. κλτπ κτλπ
Kung-fu master

tetix
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από tetix » 06 Απρ 2006 09:11

MARD! έγραψε: Δηλ. η μητέρα έχει σπίτι από την πρόνοια ή το κράτος και οι άντρες αυτοί φέρονται όπως έκαναν παλιά οι σπιτωμένες; Οι παλλακίδες που λέμε;
Επειδή στη βόρεια Ευρώπη όποιος έχει δικό του σπίτι θεωρείται πλούσιος και το στεγαστικό είναι το πιο καυτό τους πρόβλημα η πολιτεία ενισχύει τις ανύπαντρες μητέρες, διαζευμένες ή χήρες με παιδιά καταβάλοντας επίδομα ενοικίου. Και φυσικά αυτές το εκμεταλεύονται δεόντως. Στεγάζουν έναν από τους άστεγους αναξιοπαθούντες (που αφθονούν σε αυτές τις χώρες) ο οποίος και πληρώνει για τις υπηρεσίες που του παρέχονται (στέγη κλπ) μεχρι να εξοβελισθεί όταν βρεθεί επικρατέστερος ενδιαφερόμενος. Βέβαια δεν είναι σπάνιες οι περιπτώσεις που παιδιά δεν ξέρουν ποιός είναι ο πατέρας τους και το μαθαίνουν όταν μεγαλώνουν. Είναι παράξενο για μας αλλά αυτές οι κοινωνίες σιωπηλά αποδέχονται αυτό το τρόπο ζωής. Θέλω να πιστεύω ότι οι άντρες στην Ελλάδα δεν θα φτάσουμε σε αυτό το κατάντημα γιατί όλοι μας λίγο πολύ έχουμε λύσει το στεγαστικό μας πρόβλημα!

Άβαταρ μέλους
Astral
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Astral » 06 Απρ 2006 11:02

Να πω και εγώ την άποψη μου...

Βασικά στο πρώτο που δεν συμφωνώ είναι για το ποιός είναι πιό τέλειο όν απο τα δύο φύλα δεν μπορούμε να το αναφέρουμε, γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε τι είναι το τέλειο... Οι παράμετροι είναι πάρα πολύ και κάποιοι είναι απο την μία πλευρά και κάποιοι απο την άλλη... Η γυναίκα θα γίνει τέλειο όν μόνο όταν, κατά την γνώμη μου πάντα, θα καταφέρει να αναπαράγετε μόνη της... Και όταν λέω μόνη όχι με τεχνιτή γωνημοποίηση που ακόμα θέλει κάτι και εκεί απο τον άντρα, αλλά να τα κάνει όλα μόνη της, σαν οργανισμός δηλαδή. Κατι τέτοιο είναι φύση αδύνατο. Έτσι δεν μπορούμε να μηλάμε για τέλεια όντα ακόμα !!!
Η ατιμωρησία είναι μια ανοιχτή πληγή στην ανθρώπινη ψυχή.

tetix
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από tetix » 06 Απρ 2006 13:07

Astral έγραψε: Η γυναίκα θα γίνει τέλειο όν μόνο όταν, κατά την γνώμη μου πάντα, θα καταφέρει να αναπαράγετε μόνη της... Και όταν λέω μόνη όχι με τεχνιτή γωνημοποίηση που ακόμα θέλει κάτι και εκεί απο τον άντρα, αλλά να τα κάνει όλα μόνη της, σαν οργανισμός δηλαδή. Κατι τέτοιο είναι φύση αδύνατο.
Και βέβαια είναι όχι φύση αλλά επιστήμη δυνατό. Κλωνοποιώντας τον εαυτό της. Ο άντρας χρειάζεται ακόμη τη βοήθεια της γυναίκας.

Άβαταρ μέλους
don_kichotes
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από don_kichotes » 06 Απρ 2006 15:03

Η γυναίκα θα γίνει τέλειο όν μόνο όταν, κατά την γνώμη μου πάντα, θα καταφέρει να αναπαράγετε μόνη της
Δηλαδή η αυτογονιμοποίηση και ο ερμαφροδιτισμός θεωρείται ως το τέλειο; Περίεργο...
Θέλω να πιστεύω ότι οι άντρες στην Ελλάδα δεν θα φτάσουμε σε αυτό το κατάντημα γιατί όλοι μας λίγο πολύ έχουμε λύσει το στεγαστικό μας πρόβλημα!
Εμ βέβαια... μένετε με τους γονείς σας μέχρι να παντρευτείτε... :shock:

Τέλος πάντων, Τάσο, νομίζω ότι πέφτεις πολύ έξω όσον αφορά τις μουσουλμανικές κοινωνίες. Τι να πω... Όπως το βλέπει ο καθένας, βέβαια, αλλά αυτό πια, το ότι η γυναίκα κάνει τον άντρα ό,τι θέλει... ξέρω κι εγώ.
ΜΟΝΟ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΓΝΩΜΗ

Άβαταρ μέλους
saga
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από saga » 06 Απρ 2006 17:21

MARD! έγραψε:* ΣΤΗ ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΜΑΣΑΪ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΣΜΟΥ, ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ..
Ενδιαφέρον... και αν κάποιος θέλει να πάει μ' αυτή τη γυναίκα κι εκείνη δε θέλει τι γίνεται :?: Γιατί εγώ άκουσα ότι και ο σύζυγος παραχωρεί τη γυναίκα του σε όποιον θέλει αυτός

MARD! έγραψε:* * ΣΤΟ ΘΙΒΕΤ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΟΛΥΑΝΔΡΙΑΣ. ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...
Αυτό γίνεται για οικονομία... για να μην κάνουν πολλά παιδιά... Πόσες φορές θα μείνει έγκυος μια γυναίκα... με όσους και να πάει... Αν είχε ο κάθε αδελφός μια δική του θα γεννιούνταν διπλά και τριπλά παιδιά :!: Νομίζω ότι η γυναίκα είναι σε άθλια θέση σ' αυτό το γάμο
MARD! έγραψε:* * ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ...ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ REGA ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΜΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΔΕΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ!..
Γιατί MARD! εδώ στην Ελλάδα τι νομίζεις ότι γίνεται :?: Σου κολάνε κι άμα δεν πας σε λένε μ--άκα
MARD! έγραψε:* ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΦΥΛΗΣ, ΤΗΣ DAHOMEY, Η ΟΠΟΙΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΩΣ ΙΕΡΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΦΟΡΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ ΦΟΥΣΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΔΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ!
Κι εδώ γίνονται τέτοια... σε παραλλαγή... Κάθονται σταυροπόδι να φανεί το κιλοτάκι και λοιπά
MARD! έγραψε:* ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
Φαντάσου να μη θες να πας με την απαίσια γυναίκα κάποιου Σιου... κι αυτός να σου πάρει το σκαλπ
MARD! έγραψε:* ΟΙ ΣΙΡΙΟΝΟ ΤΗΣ ΒΟΛΙΒΙΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΑΓΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΜΕ ΤΙΣ ΑΔΕΛΦΕΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΤΟΥ.
Θα ψάχνουνε να παντρευτούνε κάποια με πολλές αδελφές...

MARD! έγραψε:* ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΜΑΓΚΑΪΑ ΤΩΝ ΝΗΣΙΩΝ ΚΟΥΚ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ. ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ. ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΡΓΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΚΛΗΡΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΕΡΑΣΤΗ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΡΓΑΣΜΟ ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΑ. ΑΝ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΠΑΕΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ... ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ. ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΘΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ!!!

* ΟΙ ΜΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΚΟΤΟΥΛ. ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝΕ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ.
Σου απαγορεύουν να ερωτευτείς δηλαδή...
MARD! έγραψε:* ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΩΝ ΧΙΟΥΡΟΝ ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ. ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΝ, ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΗ ΣΥΓΓΕΝΗ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΡΕΘΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΘΩΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ.
Ευτυχώς που δεν είμαι Χιούρον :D

Άβαταρ μέλους
saga
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από saga » 06 Απρ 2006 17:29

don_kichotes έγραψε:
Θέλω να πιστεύω ότι οι άντρες στην Ελλάδα δεν θα φτάσουμε σε αυτό το κατάντημα γιατί όλοι μας λίγο πολύ έχουμε λύσει το στεγαστικό μας πρόβλημα!
Εμ βέβαια... μένετε με τους γονείς σας μέχρι να παντρευτείτε... :shock:
Έχεις δίκιο don_kichotes... αυτό κάνουν οι περισσότεροι... πάντως εγώ μένω με τον αδελφό μου

tetix αυτοί δεν είναι άντρες... κοκότες είναι
πώς να σεβαστεί η γυναίκα κάποιον που κάθεται μαζί της για να έχει σπίτι :?: Εσύ μια γυναίκα που κάθεται μαζί σου για το σπίτι σου τι θα τη θεωρούσες :?:

Άβαταρ μέλους
saga
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από saga » 06 Απρ 2006 17:31

Astral έγραψε:Να πω και εγώ την άποψη μου...

Βασικά στο πρώτο που δεν συμφωνώ είναι για το ποιός είναι πιό τέλειο όν απο τα δύο φύλα δεν μπορούμε να το αναφέρουμε, γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε τι είναι το τέλειο... Οι παράμετροι είναι πάρα πολύ και κάποιοι είναι απο την μία πλευρά και κάποιοι απο την άλλη... Η γυναίκα θα γίνει τέλειο όν μόνο όταν, κατά την γνώμη μου πάντα, θα καταφέρει να αναπαράγετε μόνη της... Και όταν λέω μόνη όχι με τεχνιτή γωνημοποίηση που ακόμα θέλει κάτι και εκεί απο τον άντρα, αλλά να τα κάνει όλα μόνη της, σαν οργανισμός δηλαδή. Κατι τέτοιο είναι φύση αδύνατο. Έτσι δεν μπορούμε να μηλάμε για τέλεια όντα ακόμα !!!
Αν έρθει αυτή η ώρα φίλε... φοβάμαι ότι θα μας στείλουνε στο φεγγάρι :!:

Άβαταρ μέλους
saga
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από saga » 06 Απρ 2006 17:36

don_kichotes έγραψε:Και σε κάποια άλλη ασιατική κοινωνία οι γυναίκες ήταν σαν τις βασίλισσες του μελισσιού: πήγαιναν με διάφορους άντρες, τεκνοποιούσαν, και έπειτα μεγάλωναν τα παιδιά με τη βοήθεια διαφόρων αρσενικών.
Η κάθε γυναίκα ονειρεύεται να είναι βασίλισσα... Για πες μας don_kichotes... όταν αυτή η γυναίκα είναι νέα και πολλοί θέλουν να κοιμηθούνε μαζί της σίγουρα θα τα καταφέρνει... όταν περνάνε τα χρόνια και μπαταλεύει είναι ακόμα βασίλισσα :?: Ή όλοι την έχουνε γραμμένη κι αυτήν... και τα παιδιά της... και κοιτάνε να γκαστρώσουν τις νέες και ωραίες :?:
Αν δεν το έχετε καταλάβει η μονογαμία είναι το σύστημα που σας συμφέρει περισσότερο

Άβαταρ μέλους
saga
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από saga » 06 Απρ 2006 17:41

MARD! έγραψε:
saga έγραψε:Εντάξει καλά τα λες κοπέλα μου.. Αλλά για τον άντρα είπαμε είναι πιο δύσκολο. Ο άντρας έχει τεστοστερόνη... Πώς να το κάνουμε τώρα :!:
Μια που μας έγραφες κάτι χριστιανικά και μια και οπωσδήποτε δεν είμαι άντρας για να βιώνω τα αποτελέσματα της τόσης τεστοστερόνης, θα σου επικολλήσω κάτι που έγραφε ένας φίλος Ορθόδοξος που είχε στο παρελθόν σχέσεις και τώρα απέχει από το σεξ μέχρι να παντρευτεί (όπως καλή ώρα έλεγες ότι κάνεις εσύ).
Λέει λοιπόν:
"Η νίκη επί των λογισμών είναι ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ του σώματος. Μπορείς να έχεις ορμές [μιλώ για την διάρκεια του ύπνου εξηγώ παρακάτω] [για να μη λένε κάποιοι πως έχουν οι Ορθόδοξοι κάποιο κουσούρι σωματικό] αλλά να μην σκέφτεσαι το σεξ με κάποιο πρόσωπο. Όταν κοιμάται ο άνδρας λοιπόν έχει κάθε βράδυ στύσεις οι οποίες είναι σωματικές, αντανακλαστικές και σκοπό έχουν να κρατούν το σύστημα σε ετοιμότητα για να μην πάθει κανείς ανικανότητα. Είναι μια άσκηση του συστήματος. (Προσέξτε εδώ: καταρρίπτεται το if you dont use it you lose it[αν δεν το χρησιμοποιείς το χάνεις]) διότι ο οργανισμός κάθε βράδυ έχει αυτή την άσκηση και δεν χάνει ΠΟΤΕ την ικανότητα. Επιστρέφοντας λοιπόν σας το ξεκαθαρίζω:
α. Ο άνδρας κάθε βράδυ έχει στύσεις
β. αν τρέφει λογισμούς για πρόσωπα, οι στύσεις συνοδεύονται από σεξουαλικά όνειρα και έχει ονειρώξεις
γ. Αν δεν έχει λογισμούς την ημέρα δεν έχει ούτε την νύχτα. Στύσεις έχει αλλά περνάνε "ανώδυνα" εφόσον δεν συνοδεύονται από πορνικούς λογισμούς που οδηγούν σε ολοκλήρωση".
Και όπως είπα το σεξ είναι ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ....."
Δίκιο έχει ο φίλος σου και καλά τα λέει... ΄΄Ολα αυτά γίνονται και τα έχω κάνει κι εγώ... υπό όρους... αλλά δεν μπορεί να γίνεται συνέχεια αυτό...
εκτός αν είναι κανένας καλόγερος σε κανένα μοναστήρι που δεν πατάνε γυναίκες
Πες του να έρθει έκεί που δουλεύω εγώ να δει πώς κυκλοφορούνε οι γυναίκες... κι αν δεν έχει λογισμούς και ονειρώξεις να μου τρυπήσει τη μύτη

Απάντηση