ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΑΓΑΛΜΑ ΤΗς ΑΘΗΝΑΣ

Μικρά και μεγάλα γεγονότα, γνωστές και άγνωστες πτυχές της ιστορίας, από την προϊστορία και την αρχαιότητα μέχρι σήμερα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από ΠΟΣΕΙΔΩΝ » 25 Ιαν 2005 07:49

ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ άν επιτρέπεται απο ποιόν Συγγραφέα τα διάβασες αυτά ;;

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 25 Ιαν 2005 14:25

feanor έγραψε:Έτσι έχουν τα πράγματα αγαπητέ Kosta....
Ευχαριστώ πολύ Feanor, γιατί είχα μπερδευτεί. Τώρα έβαλες, επιτέλους, τα πράγματα στην θέση τους :)
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

apistos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από apistos » 25 Ιαν 2005 23:01

ΛΑΘΟΣ FEANOR !!
Η ΓΩΝΙΑ ΠΡΟΣΠΤΩΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΒΟΛΗΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΥΠΟΛΕΙΠΕΤΑΙ ΔΥΟ (2) ΜΟΙΡΩΝ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΙΡΙΔΙΚΟ ΜΟΝΟΝΑΤΡΙΟ ΔΕΝ ΕΞΑΥΛΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΕΙΟΝ (-)39 ΒΑΘΜΟΥΣ.
ΑΡΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ...
από όσα βλέπεις πίστευε τα μισά από όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτε

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 25 Ιαν 2005 23:25

Apiste συγνώμη αλλά τώρα ανατρέπεις όλη την υπερβασιακή θεωρία.
Για ξανακοίταξε σε παρακαλώ τα δεδομένα σου, κάπου κάτι δεν με κάθετε καλά. Ίσως, δεν ξέρω, υπόθεση κάνω, να μην είναι αυτή η θερμοκρασία που δίνεις αλλά -127°F. Δεν ξέρω, αλλά κάτι τέτοιο θυμάμαι :)
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

feanor
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από feanor » 26 Ιαν 2005 00:23

Χα! apiste έπεσες κι εσύ στην παγίδα της ιδιογενούς αναδρομικής ισοτοποαντίδρασης του μονονατρίου. Έχουν έλθει στην κατοχή μου χειρόγραφα (σε γλώσσα την οποία δεν τολμώ να προφερω αν θέλω να διατηρήσω τα λογικά μου) τα οποία αποδεικνύουν την ξεκάθαρη θεώρηση ενδογενειακής φωτοσμάτωσης του λοφίου της περικεφαλαίας του αγάλματος, καθώς αντανακλόταν πάνω του το φως του γ του Βοώτη κάθε Τρίτη και κάθε Παρασκευή.
Do not meddle in the affairs of Wizards, for they are subtle and quick to anger

Άβαταρ μέλους
siva
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από siva » 26 Ιαν 2005 01:53

Αγαπητέ feanor, μήπως η ιδιογενή αναδρομική ισοτοποαντίδραση του μονονατρίου είναι τελικά εφικτή; Πρέπει να λάβουμε υπόψη ότι το κεφάλι της παλλακίδας Αθηνάς έφερε ποζιτρονικό εγκέφαλο με δυνατότητα άμεσης σύνδεσης, μέσω υπνουποβολής, με την μήτρα του ηλεκτροσύμπαντος, επηρεάζοντας άμεσα το εσωτερικό μας γίγνεσθαι. Μήπως έτσι δεν εξηγείται πώς ο Μπαρζάι ο Σοφός δεν βρέθηκε ποτέ;

feanor
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από feanor » 26 Ιαν 2005 10:20

siva έγραψε:Μήπως έτσι δεν εξηγείται πώς ο Μπαρζάι ο Σοφός δεν βρέθηκε ποτέ;
Όχι φίλε μου, δεν θ'ασχοληθώ με θεωρίες συνωμοσίας. Σιγά μην τον απήγαγαν κι εξωγήινοι. Ο Μπαρζάι είναι μια ευφυέστατη σύλληψη των Μετα-Ιπποτών και στην ουσία συμβολίζει την αστροχημική τους πανοπλία. Αλλά πώς συνδέεται αυτό με το άγαλμα της Αθηνάς :?: :?: :?: Όποιος μπορεί ας βοηθήσει παραθέτωντας στοιχεία και όχι απλά γενικόλογες απόψεις του τύπου 'κάπου το είδα, κάποιος μου είπε'. Κουβέντες καφενείου αλλού :!: :!:
Do not meddle in the affairs of Wizards, for they are subtle and quick to anger

Άβαταρ μέλους
don_kichotes
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από don_kichotes » 26 Ιαν 2005 10:36

Αλλά πώς συνδέεται αυτό με το άγαλμα της Αθηνάς Όποιος μπορεί ας βοηθήσει παραθέτωντας στοιχεία και όχι απλά γενικόλογες απόψεις του τύπου 'κάπου το είδα, κάποιος μου είπε'.
:shock: :shock:
Εμένα κοροϊδεύεις, feanor??? :(
ΜΟΝΟ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΓΝΩΜΗ

Άβαταρ μέλους
siva
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από siva » 27 Ιαν 2005 16:47

Feanor, κινείσαι μέσα σε ακτίνες ατομικότητας και δεν μπορείς να παρεκκλίνεις ώστε να δεις την Αλήθεια. Δεν είσαι σταθερός στα ενεργειακά σου πεδία, προσπάθησε να τα ελέγξεις! Αδυνατώ πλέον να αναπτύξω ΣΟΒΑΡΗ επιχειρηματολογία μαζί σου :!: :!: :!:

Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από fluke » 28 Ιαν 2005 01:05

guys ανατρέξατε στην πηγή όλης της γνώσης και της αλήθειας που σας παρέχεται από τα λευκά πτηνά και δεν την εκτιμάτε?
www.apokalypsis-kypros.net/forum/ - id www σε απόχρωση μωβάκι και "πλούσια θεματολογία" (τι λέει ο admin για αυτό??)

και προσοχή στον βελζεβούλ - σκοτεινός τύπος...... :twisted:
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Απάντηση