GOODvsEVIL

Θρησκεία & πίστη, εσωτερισμός και υπαρξιακές αναζητήσεις
Απάντηση
alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

GOODvsEVIL

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 01 Μαρ 2007 14:58

einai kalo na kanoume magia esto kai gia kalo skopo??? pistevete ston e3w apo edw? pisteve pos anamesa mas iparxoun atoma me perierges alla kakes dinamis? 8elw na anaroti8ite gia kapoia pragmata kai na dosete tin gnomi sas. egw prosopika pistevw se polla giati exw poles ma poles empiries me para3ena pragmata alla oxi sxetika me to kalo alla me to kako..... stin sinexia autou tou THERD an exw andapokrisi tha sas digithw kapoies apo ths istories mou... euxaristo se olous pou diavasate auta pou eipa,kai elpizw olo kai kapoios na exei kapoia gnomi i esto kapoia empiria apo kati tetio.....

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 03 Μαρ 2007 13:56

Για δώσε καμιά ιστορία για να καταλάβουμε για τί μιλάμε.

alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 04 Μαρ 2007 12:52

eitane savato 8imame.... eimoun sto spiti mou me duo filous mou pou o enas exei asxolithi me magia kai ales malakies kai 8elame na kanoume kati gia na perasoume kala.... (vasika eixame periergia me ton enan filo mou an ontws ginonte auta)! kai o alos filos mou mou leei ok 8a sas kanw kati, 8a kalesw ton e3w apo edw twra! egw stin arxi to pira gia plaka alla den to edi3a! mou zitise o filos mou tria kergia kai egw tou ta edwsa,ei8ele kai kathrevti alla den eixa akrivos auto pou eithele! telospanton klisame ola ta fota kai autos mas eipe na klisoume ta matia mas giati den ei3ere apla ti prosopo tha eixe se oloi auti tin wra pou tha ta ekane auta kai na min troma3oume eprepe na exoume klista ta matia! to kaname alla den 3erw giati egw to eixa parei sovara to thema!

se kapoia fasi o enas filos mou arxise na mourmourizi kati apo mesa tou kai stin sinexia arxize na fonazi FIGE APO EDW...... kai otan to eipe auto 3-4 fores esvise ta kergia!
enw epikratouse apolito skotadi egw lew apo mesa mou kai na ta ani3w ta matia mou den tha dw kai kati to periergo,ela mou de pou ta ani3a kai eida ta kergia apo aspra na exoun gini olo kokina san tin fotia..... kai o filos mou pou ta arxise ola auta milouse se mia glwssa pou egw den katalavena alla eitan mia arxea glwssa (tis egiptou kati tetio) kai meta polu apla xalarosame kai meta apo ligo ola teliosane!

giati den ta diatiposa kai polu kala an 8elete kapoia diafkrinisi pite mou to na sas to e3igisw... :D

Άβαταρ μέλους
Astral
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Astral » 05 Μαρ 2007 15:21

Μήπως είσαι φαν του Γιουγκι-Ο ;;;

Απλή ερώτηση ... Εγώ δεν έχω ακούσει ποτέ Αρχαία Εγυπτιακά !
Η ατιμωρησία είναι μια ανοιχτή πληγή στην ανθρώπινη ψυχή.

alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 05 Μαρ 2007 15:59

φιλε μου, μου αρεσε το black χιουμορ σου αλλα, εγω σου λεω αυτο που εζησα..... μετα ροτισα και μου ειπαν πος ειναι αρχαια!!! τι αλλο να πω????

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Κακός » 06 Μαρ 2007 21:44

Και δε μου λες βρε Αλέξανδρε, σε αυτή την ιστορία πού είναι το υπερφυσικό και το φοβερό? Στίς κόκκινες φλόγες στα κεριά? Στο ότι ένας φίλος σου σας είπε ότι μιλάει αρχαία αιγυπτιακά? Αν αρχίσω να μιλάω ακαταλαβίστικα και σου πώ ότι είναι διάλεκτος των ιθαγενών της Πολυνησίας θα με πιστέψεις?

alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 07 Μαρ 2007 11:11

agapite file, giati les vlakies???? dld ola sou fenntai kanonika?? kai giati eisai toso xazoC esu pou den mporeis na 3exorisis akatalavistika apo 3eni glosa? dld ta galika i ta portogalika den ta 3exorizis apo akatalavistika???? mallon mporei...... poios 3erei isws kai na eisai paidi fenomeno esu....!

alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 07 Μαρ 2007 11:13

a nai kai kati allo, oxi mono pos eixe kokines floges alla kai efoson zvisame to keri anti na min fonotane tpt mesa sto skotadi fenotane to kokino kairi les kai einai etimo na ekragi....

Άβαταρ μέλους
Στέλιος
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Στέλιος » 07 Μαρ 2007 16:09

Ωραίο κι αυτό, τα γαλλικά και τα πορτογαλλικά συγκρίνονται με τα αρχαία Αιγυπτιακά, τί άλλο θα ακούσουμε!!!

alexandros retoulhs
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από alexandros retoulhs » 11 Μαρ 2007 15:47

re n00bz re boggolaki Στέλιο esu den mporeis na 3exorisis tis asinartisies apo mia glosa???? ffs eisai paixti

Απάντηση