ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ!

Θρησκεία & πίστη, εσωτερισμός και υπαρξιακές αναζητήσεις
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Figolfin
Νέο Μέλος

ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ!

Δημοσίευση από Figolfin » 24 Οκτ 2007 12:36

ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ?ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΕΛΕΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ?ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!
Elen Sila Lumenn Omontielvo.

ΕΜΥ
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από ΕΜΥ » 25 Οκτ 2007 09:56

Αγαπητέ figolfin

Αυτοί που θέλουν να επικοινωνήσουν με το «υπερπέραν» και να έρθουν σε επαφή με άτομα που έχουν φύγει απ αυτήν την ζωή χωρίζονται σε δύο κατηγορίες.
1. Από περιέργεια, πλήξη, γενικό ενδιαφέρον.
2. Έχουν χάσει κάποιο πολύ αγαπημένο τους πρόσωπο, ο πόνος και τα αρνητικά συναισθήματα που βιώνουν είναι πολύ οδυνηρά και ελπίζουν ότι με αυτήν την επαφή θα βοηθηθούν να μην υποφέρουν τόσο.
Θα πρέπει να μου πεις σε ποια κατηγορία ανήκεις, γιατί απ αυτό θα εξαρτηθεί η απάντηση στην ερώτησή σου.

Άβαταρ μέλους
Figolfin
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Figolfin » 25 Οκτ 2007 14:09

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΟΥΜΕ ΜΑΣ ΚΕΝΤΡΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΤΕΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΙΚΙΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.........
Elen Sila Lumenn Omontielvo.

Άβαταρ μέλους
evmourelatos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από evmourelatos » 28 Οκτ 2007 22:54

Aκου φίλε τα δύο υπερφυσικά πράγματα που είδα στην ζωή μου έως τώρα είναι η μόρα και ένας δαιμονισμένος στον Aγιο Γεράσιμο.
Και τα δύο σε πληροφορώ ήταν πραγματικότατα.
Και τα δύο ήταν δαιμονικά όντα από άλλες διαστάσεις που προέβαλαν την ύπαρξή τους ώστε να είναι ορατά από έμάς. Ο Κύριος το επέτρεψε αυτό.
Μην μπλέκεσαι με τέτοιες αηδίες.
Προσευχήσου στον Χριστό. Θα δεις ότι θα έχεις εξαίσιες πνευματικές εμπειρίες υπέρχος και καθόλου τρομακτικές. Κι αν δεν έχεις καλύτερα.
Μην ανακατεύεσαι με αυτα τα χαμερπή απαίσια αδύναμα όντα. Είναι σαν την αλεπού με την κόμμενη ουρά. Θα προσπαθήσουν να σε πείσουν να κόψεις το γρηγορότερο και τη δική σου.

Απάντηση