Πολυπεπίπεδο marketing (Multi Level Marketing - MLM)

Επιχειρηματικό περιβάλλον, προγράμματα επιδοτήσεων, ίδρυση εγκατάσταση και λειτουργία επιχειρήσεων
Άβαταρ μέλους
VLASTOS
Δόκιμο Μέλος

Δημοσίευση από VLASTOS » 05 Ιουν 2006 00:46

Eiste adikoi me to thema tou polyepipedou marketing. Prokeitai gia praktiki pou efarmozetai edo kai dekaeties se ena soro xores tou kosmou me exairetika apotelesmata. Kalitera min krinete toso biastika kati pou den gnorizete.

Sponsor

Sponsor

Άβαταρ μέλους
Astral
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Astral » 05 Ιουν 2006 18:40

VLASTOS έγραψε:Eiste adikoi me to thema tou polyepipedou marketing. Prokeitai gia praktiki pou efarmozetai edo kai dekaeties se ena soro xores tou kosmou me exairetika apotelesmata. Kalitera min krinete toso biastika kati pou den gnorizete.

Είμαι όλος αυτιά, έχεις την προσοχή μου μόνο και μόνο γιά όλους τους υπόλοιπους για να δούμε με επιχειρήματα να με κάνεις να αλλάξω γνώμη για τα του πολυεπίοπεδου μάρκετινγκ... Περιμένω την απάντηση σου και τουλάχιστον να μου παρουσιάσεις τα σύν, αν υπάρχουν, για να τα αναλύσουμε όλοι μαζί.
Η ατιμωρησία είναι μια ανοιχτή πληγή στην ανθρώπινη ψυχή.

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 02 Οκτ 2006 19:46

:roll: :cry: Λοιποοοοόν... άλλη μια απάντηση και συνάμα παρέμβαση...
Διαβάστε...το παρακάτω ...αποτελεί κατάθεση ψυχής....
αχ ΑΜΙGA????....!!!
Το 1984 οταν πρωτοβγήκαν τα VIDEO VHS, BETA, 2000, τα θυμάστε ολοι E? τα κοιτούσαν με μισό μάτι.Τά βιντεοκλάμπ το ίδιο σιγα μην στοκάρο τά λεφτάκια μου σε πλαστικες κασέτες και βλακείες για VIDEO ποιος θα ενοικιάζει? ποιος θα αγοράσει VIDEO? ΑΧΑ
Η συνεχεια λιγο πολύ γνωστή...
Περισσότερα ηταν τα βιντεοκλαμπ απο τα περίπτερα...
Ολοι οι Ελληνάρες γίνανε μπιζΝΕS...cafe με γάλα man..
Aσε με τίς βιντεοΚΑΜΑΡΕΣ..ουτε να το προφέρουν το νεόφερτο παιχνιδάκι εγγραφής κινουμενης εικονας δεν ηξεραν...
Τα κομπιουτερ? αχα ας γελασω 1982 spectrum με λαστιχενια πληκτα, κασσετοφωνο περίπου 15 λεπτα να διαβάσει τα παιχνιδάκια και να γίνει το θαύμα στην ΤΒ ..... Ποιο μετά??ποιος Δεν θυμάται AMIGA 500,ATARI,(ΑΤΑRI αλλά με έτοιμα καρτριτζ)COMMODORE 64,AMSTRAD 464,6128....γιατι τα λέω ολα αυτά ε?
ΟΛΟΙ με αποκαλούσαν κουμπάκια, τι καθεσαι και ασχολείσαι? με τα ανθρωπάκια? να τρέχουν ? μέ πράσινες οθονες και μ@λ@κιες...σαχλαμάρες μόδα ειναι θα περάσει
Κάθεσε και γραφεις δημιουργεις? προγράμματα για κοινόχρηστα σε γλώσσα BASIC?? Ξέρετε οι περισσότεροι ηξεραν την ΜΟΣΧΑΡΙΣΙΑ βραστη με λαδολεμονο...)ΧΑΧΑΧΑ διαβάζεις ολες τις βλακειες που γραφει το PIXEL?
ΤΣ ΤΣ ΤΣ με τι ασχολεισαι...
Σύνδεση στο internet οχι οπως το ξέρετε ταχύτητα εαν θυμαμαι καλα 600bps και μετα απο λιγο 1200!!!! ΠΩ ΠΩ γραφή και επικοινωνία αλλα σε μορφη μόνο με γραμματα και αριθμους την λεγομενη ASCII σε πρασινη οθονη με κληση απο σταθερο τηλεφωνο στην οδο Αμερικης στον κ.Ζ...δη οι παλιοι τον θυμουνται...και να αληλλογραφουμαι απο το AMIGA ATARI ...αχ να μας γράφει καποιος βρεχει π.χ. στα Λιοσια...πω πω στην αλλη μερια της Αττικης γης να εχει ετσι και ετσι καιρο τι μαγεια!!!!!
Πιο μετα να παιζουμαι on line 1986 τα τανκσ στην AMIGA ονλινε σπιτη σε σπιτη..αξεχαστες στιγμες
Ποιο μετα digitizer....
κινητα ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ σε κοιτουσαν ολοι με μισο ματι ε τον μ@λ@κ@ τον νεοπλουτο ..που να ξερουν οτι σε καιει η γνωση και η φλογα για τεχνολογια ...
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΝΗΡΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΤΡΑΤΕ ΛΕΞΕΙΣ θελεις απο το ραδιοφωνο τηλεοραση στους δημοσιους χωρους?EMAIL....INTERNET FAX....SITE,,,YES,,,NO,,,DOWNLOAD,,,MP3,,,,PS2 ...PSP ebay...mobile phone...GPS....και αλλα πολλα
AΡΕ ΑΘΑΝΑΤΗ ΦΥΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΛΑ ΣΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΥΝΗΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙΣ Η ΦΛΟΓΑ ΣΟΥ ΕΣΒΗΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΔΙΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΣ..
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ..ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΤΡΙΓΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕ ΦΛΟΓΟΒΟΛΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ...ΤΕΛΙΚΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΑΝΔΑΛΙΑ ΚΑΙ ΧΛΑΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΙΜΠΕΡΛΑΝΤ ΝΙΚΕ ΑΝΤΙΝΤΑΣ ΓΚΟΥΤΣΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΡΤΕΣ ΔΑΝΕΙΑ ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ Ο ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΒΙΛΕΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ... ΑΧ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ????ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Ο ΛΙΑΚΟΣ.....ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΜΑΣ
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

admin
Ιδρυτικό Μέλος

Δημοσίευση από admin » 03 Οκτ 2006 08:40

Ενδιαφέρουσα και θεμιτή η κατάθεση ψυχής maximos, όμως πώς σχετίζεται με τη συγκεκριμένη συζήτηση;

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 03 Οκτ 2006 12:15

Καλημέρα η και καλησπέρα ..σε όλους σας.
Το παραπάνω θέμα εχει παράλληλη σχέση και κατά την γνώμη μου απόλυτη, διαβάστε παρακάτω.
Ολα αυτά που έγραψα δεν είναι πλασματικές καταστάσεις που προέρχονται απο την φαντασία μου, ειναι μια πραγματικότητα, έχει συμβεί και θα συνεχίσει να συμβαίνει ...οσο υπάρχουν Ελληνες.
Οχι δεν υποβιβάζω την φυλή μας...δεν βάζω εικονικά σύνορα..
Είναι κατι που το ζούμε καθημερινά.
Εάν δεν δοκιμάσεις πραγματικά κατι οπως στην προκειμένη περίπτωση το πολυεπίπεδο μάρκετινκ πώς το χαρακτηρίζις μια βλακεία?
Οπως έγραψα πιό πάνω το ιδιο συνέβη με τα computer και όλα αυτά που έγραψα...Το ιδιο και τώρα.....οπως γιααα θυμηθείτε???.... καποιος φίλος μου μου είπε.... εμαθα ..έλα μ@ρέ το ξέρω καλά...μμμμ...ααααα ...αυτό είναι...!!!χμμμ αστα να, ασχοληθείς με κάτι άλλο ( ειμαστε απο αυτους που τα ξέρουν όλα και δεν ξέρουμε τίποτα η εαν θέλετε καλύτερα ΔΕΝ ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ Κ@Λ@ να μάθουμε) εχουμε την δική μας προσωπική εγ..κυκλο...παίδεια και οτι θελουμε ανατρέχουμε σε αυτην χωρις ομως την συναρτηση της πραγματικής δίψας για την μάθηση και την πολύπλευρη ενημερωση,οπως ρωτα,διάβασε,άκου,μάθε,συζητησε,ΖΗΣΕ,συμετοχή και μετα σκεψου ΩΡΙΜΑ και βγαλε καποιο αποτελεσμα..
Παρα μόνο για το φθηνό κουτσομπολιο και το...γνωστό ωχ μωρε καλα εγω θα στρωσω αυτο τον κόσμο???μμμμ..καλα...και οταν ο αλλος τα (οικονομιση) ..βρε τον μ@@@@α.. τον π@@@@η και ολα τα καλούδια που έχει αυτη η πλούσια γλώσσα, τά φέρνουμε απο την μνημη μας στην επιφάνεια..
Γιατι βρίζουμε?..ΑΠΛΑ..γιατι αυτός? και οχι εγώ? ποιος ειναι αυτός και ποιος ειιμαι εγώ? μονο που το τραίνο περασε ..πηγε σε αλλη στάση και εμείς οι ξερόλες μείναμε με την στηση...στο χέρι..
Καθημερινά κάνουμε επίπεδο μαρκετινκ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ Η ΟΧΙ, διαβάστε...ρε φίλε πήγα σε μια ταβέρνα...με καταπληκτικα παϊδάκια και καλες τιμες...ΑΑΑΑ που για πές μου .Κυκλοφορησε το νεο κινητο....Πωπω αυτο το μοντελο αυτοκινητου ,τάδε..κ.ο.κ
Καλέ Μαρία Πηγα στο Τάδε πολυκατάστημα και πηρα αυτην την υπεροχη κρεμα προσωπου , ποδιων,μαλλιων,νυχιων,αυτιων, και οτι αλλο ειναι σε ...ων ...νι κ.λ.π
ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ? ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ? απλα ο εγωισμος μας οτι το ανακαλυψαμε πρωτοι, το ειπαμε πρωτοι, κινουμαστε μεσα στην μόδα...Ε!!, είμαστε ενημερωμένοι μην μας πουν και κουταβια!( τυφλα να εχει ο Κολομβος,Τέσλα,Αρχιμηδης,Ερικσον δηλαδη...)
Μια μορφη πολυεπιπεδου μαρκετινκ χωρις κανενα προσωπικο ΟΦΕΛΟΣ!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΕΣ ΚΥΡΙΟΙ ΝΑΙ!!!!!.....
ΝΑΙ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΚ..ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟ...ΔΙΑΒΑΣΤΕ...
ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ..ΣΚΙΤΖΗΔΕΣ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΙ...
ΝΑΙ ΕΧΟΥΝ 'δουλεψει" κοσμο...
ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ.
ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΑΝ ΣΑΝ ΑΔΕΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΝΕΡΟ..
ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ...
ΟΧΙ ΟΜΩΣ ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΙΔΙΑ
Υπάρχουν εξαιρέσεις σέ όλους τους κανόνες και εδώ.
Υπάρχει μια μικρη μερίδα ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΜΟΧΘΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
ΘΕΛΟΥΝ να μεταδοσουν την γνωση τους, να βοηθησουν , να ξεστραβωσουν κόσμο...
Φτάνει να ξέρεις τι θέλεις, τι περιμένεις,τι χρόνο διαθέτεις,τι προσόντα έχεις, και τι δεν έχεις και σε βοηθουν να τα αναπτυξεις,..
ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...
Γιατι συζητήσεις του καναπε, Ε καλα ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ.
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ....ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ...ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ Κ@Λ@ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΕΙ ΚΙΛΑ...
ΑΡΕ ΑΘΑΝΑΤΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΞΕΙΣ Κ@Λ@ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΨΑΡΙ.
Κατα τα άλλα καποιοι δείχουν το Φεγγαρι και εμεις κοιταμε το δακτλο του ..Χαρδα....Λιακο...κ.λ.π
Δεν γράφω κεφαλαια για να δείξω μεταφορικά οτι φωνάζω και ότι με αυτόν τον τροπο προσπαθω να επιβληθω στους υπόλοιπους , αλοίμονο..θέλω μόνο να τονίσω και να ξεχωρίσω αυτά που γράφω.
Συγνωμη για τις παλιοκουβέντες..αλλα ειναι αναποσπαστο μερος της Ελληνικης μας γλωσσας αλλα και η κουλτουρα μας...
Κυριες Κυριοι ,σας ευχαριστω για τον χρονο σας..για να διαβασετε τα παραπανω καλο απογευμα ,καληνυκτα,καλημερα.....

:D :D :D :idea:

Άβαταρ μέλους
Alex
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Alex » 04 Οκτ 2006 13:08

Αγαπητέ maxime γιατί θεωρείς δεδομένο πώς όλοι (πλην εσού; ) κάνουν απλά συζητήσεις του καναπέ; Κάποιοι από όσους έγραψαν σχόλια στην παρούσα συζήτηση ίσως είχαν προσωπική εμπειρία επί του θέματος η οποία απλά δεν συμφωνεί με τη δική σου. Γιατί σου φαίνεται τόσο απίθανο;

Διάβασε αν θέλεις προσεκτικά όσα έγραψαν οι προηγούμενοι και θα δεις πως δεν είναι ούτε λόγια του αέρα, ούτε λόγια του καναπέ. Ίσως και να μη διαφωνείτε και τόσο τελικά.

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 05 Οκτ 2006 18:04

Alex έγραψε:Αγαπητέ maxime γιατί θεωρείς δεδομένο πώς όλοι (πλην εσού; ) κάνουν απλά συζητήσεις του καναπέ; Κάποιοι από όσους έγραψαν σχόλια στην παρούσα συζήτηση ίσως είχαν προσωπική εμπειρία επί του θέματος η οποία απλά δεν συμφωνεί με τη δική σου. Γιατί σου φαίνεται τόσο απίθανο;

Διάβασε αν θέλεις προσεκτικά όσα έγραψαν οι προηγούμενοι και θα δεις πως δεν είναι ούτε λόγια του αέρα, ούτε λόγια του καναπέ. Ίσως και να μη διαφωνείτε και τόσο τελικά.

Αγαπητε κ. ... Ειναι γνωστο τα τελευταια χρονια ο ωχμωραδελφισμος των Ελληνων, οι περισσοτεροι τοποθετουνται βασει των οσων εχουν ακουσει,υποθεσει κ.ο.κ.
Υπαρχει ανεργια γιατι υπαρχει τεμπελια και ανασφαλεια οσο αναφορα την αναπτυξη επιχειρησεων αλλα και επιχειρηματων,αλλα και θεσεων εργασια σε ολους τους τομεις.
Εχουμε μπουχτησει απο καθε λογιων ψευτοπροισταμενους ,μανατζερ, διευθυντες..διαβαζεις και (βλεπεις) κανενας δεν θελει να κουραστει να τρεξει ειπαμε (εαν δεν βρεξεις.........ψαρι δεν τρως).
Εχουν ολοι βολευτει, ΝΑΙ στον καναπε.
Θελουν ολοι να εχουν την θεσουλα τους τον μισθουλακο τους και τιποτα παρα περα...απο θεωρια οι καλυτεροι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ!!!
Παραδιπλα κανεις δεν θελει να πιστευει η το να προσπαθησει με οποιοδηποτε τροπο το θεωρει υποτιμητικονα ασχοληθει περα απο αυτο που εχει ακουσει ,γνωριζει...το αποτελεσμα??>..
ΕΓΩ ???θα τρεχω???.....Εαν το αντικειμενο γινει ευρυτερα γνωστο τοτε εγω ειμαι 'αλεπου' τοτε θα το εφαρμοσω και εγω!πιο εμπρος απο τους αλλους.
Ασε του αλλους να ανοιξουν τον δρομο τα κοροιδα,.
Γι αυτο η Ελληνικη Μυθολογια στην συγχρονη ιστορια εχει γινει πλεον κυριολεκτικα πραγματικοτητα,εχουμε γεμισει ,καρεκλοΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ,ΠΡΟΚΡΟΥΣΤΕΣ,ΗΡΕΣ,ΑΦΡΟΔΙΤΕΣ κ.ο.κ παντου.
Ολος αυτος ο αθλος μας,εχει καταφερει να τυφλωσουμε,μόνοι μας τα μάτια μας με παρα πολυ μεγαλη συνέπεια στην Ελληνικη οικονομία και στις Ελληνικές οικογένειες.
Το μεγαλο γιατι?, ειναι να γεμισουμε απο αλλοδαπους εργατες σε ολες τις βαθμιδες και ειδικοτητες σε ολα τα επαγγελματα στην χωρα μας.
Να χανουμε ετησια 15.000.000 ευρω το μηνα προς τα εξω και να αρχιζουμε να ψαχνουμε πολλες φορες απελπισμενα για χρηματα....η και για τα προς το ζην.
Εαν υπολογισουμε περιπου 500.000 αλλοδαπους γραμμενους και 700.000 παρανομους επι 300ευρω ετσι ...για την ιστορια το αποτελεσμα ανατριχιαζει αν οχι ολους τους περισσοτερους.
ΤΙ σχεση εχουν ολα αυτα?
Εχουν με την ασχημη νοοτροπια που εχουμε αποκτησει.., με ολα αυτα που εχω γραψει πιο πανω...
Τωρα οσο αναφορα το τι γραφουν οι υπολοιποι?
Δικαιωμα του καθε ενος ανθρωπου ειναι να εκφραζετε ΕΛΕΥΘΕΡΑ με σεβασμο στους υπολοιπους και σεβομαι την γνωμη των υπολοιπων εφοσον αυτο δεν με πειραζει η να με θιγει....
Σας ευχαριστω που δημοσιευσατε το γραμμα μου ......
Καλημερα,καληνυκτα,καλησπερα....κ...Adm
Υ.Γ..Ο καλυτερος ιατρος θα δειξει στο μελλον με την γνωματευση του.
Οπς συγνωμη...το ονομα του ΧΡΟΝΟΣ.

Kostas
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Kostas » 05 Οκτ 2006 19:45

maxime όλα αυτά που λες, δεν είσαι ο πρώτος που τα λέει εδώ μέσα.
Εχουν ειπωθεί πάρα πολλές φορές και αν είχα χρόνο θα σου έδειχνα και τα σημεί που ειπώθηκαν.
Παρόλα αυτά δεν μπορώ να συσχετίσω όλα αυτά, περί της διάθεσης του νεο έλληνα να κάθετε και να πληρώνετε, με το θέμα του "Πολυπεπίπεδου marketing (Multi Level Marketing - MLM)"
Για αυτήν την συχέτιση, φαντάζομαι, είχε την απορία ο admin αλλά και εγώ και ίσως και άλλοι εδώ μέσα.
Όπου υπάρχει θέλω, υπάρχει Δρόμος. -Πες μου τι κάνεις το φαΐ που τρως και θα σου πω ποιος είσαι. Άλλοι το κάνουν ξίγκια και κοπριά, άλλοι το κάνουν δουλειά και κέφι και άλλοι το κάνουν Θεό.

Άβαταρ μέλους
Alex
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευση από Alex » 06 Οκτ 2006 13:04

Λυπάμαι maxime, αλλά δε μπορώ να παρακολουθήσω τον τρόπο σκέψης σου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τί προσπαθείς να πεις και να υποστηρίξεις. Ουσιαστικά κάνεις αυτό ακριβώς που κατηγορείς και διάλεξες μια εντελώς άσχετη συζήτηση γι αυτό.

Άβαταρ μέλους
maximos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από maximos » 08 Οκτ 2006 02:23

Alex έγραψε:Λυπάμαι maxime, αλλά δε μπορώ να παρακολουθήσω τον τρόπο σκέψης σου, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τί προσπαθείς να πεις και να υποστηρίξεις. Ουσιαστικά κάνεις αυτό ακριβώς που κατηγορείς και διάλεξες μια εντελώς άσχετη συζήτηση γι αυτό.

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΥΠΑΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ,
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑ
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ
ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ
ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΥΤΕ ΕΠΙΒΑΛΩ
ΑΠΛΑ ΛΕΩ (ΓΡΑΦΩ) ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ
ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ
ΝΑ ΜΑΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΗΣ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ
ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ, ΟΠΩΣ
ΨΑΡΕΜΑ-ΚΟΛΥΜΠΙ-ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΑΕΤΟ-ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΙΝΕΜΑ-ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥ ΣΑΣ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΩ? ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?
Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ???
ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ?
ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ?
ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΕΙΠΑΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?ΝΑΙ ΑΛΛΑ....
ΕΙΠΑΜΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΜΑΣ...
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ
ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑΜΠΕΛΕΣ
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΜΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΟΖΟΡΙΖΟΥΜΕ
Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ
ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ

Απάντηση