Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Freud » 30 Απρ 2006 23:12

Dear Spacelord be cool..
Εφοσον δηλωνεις πως η αποψη σου σε σχεση με "τετοια" θεματα ειναι παντα ουδετερη, να σου δηλωσω πως η θεση μου πανω σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ θεμα ειναι (αρχικα τουλαχιστον) κριτικη. Το συγκεκριμενο θεμα ειναι κατι που για πρωτη φορα διαβαζω και απλως θετω 2-3 λογικες αποριες σε καποιον που ισχυριζεται οτι ανηκει σ αυτη την ομαδα ανθρωπων (τωρα το αν θα απαντησει ειναι αλλο θεμα). Καποιος αλλος εχει καμια πληροφορια σχετικα με το συγκεκριμμενο θεμα?

Δεν ξέρω φοβάμαι να σου πω την αλήθεια.
Φοβάμαι πως αν πλησιάσω θα με καταλάβει!

Ο dimis γιατι σταματησε να γραφει?

Sponsor

Sponsor

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Κακός » 12 Μάιος 2006 12:31

Ρε συ CatholicEuropean μας φλόμωσες στο παραμύθι, αλλά μου αρέσει το προς τα που πας την ιστορία, για πες μας κι άλλα.

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό c7ow90 » 19 Δεκ 2006 00:07

μολις διαβασα αυτο με την μ...α καμπαρντινα

ρε CatholicEuropean καιρο ειχα να δω τοσο μεγαλο ψευτη
ρε φαντασιοπληκτε προστατη ποσο καιρο σκεφτοσουν να πεις τοσες μα τοσες
πολλες μ....ς μαζεμενες

παιδια ο τυπος η μυθομανης ειναι η ειδε το forum και λεει για να παιξουμε με αυτους τους ευκολοπιστους

τωρα ο αλλος που μας ειπε για τον καμπαρντινοφορο η ο ιδιος ηταν ο CatholicEuropean σε διπλο ρολο η αλλος φαντασιοπληκτος νεος

παντως ακομη γελαω χα χα χα χα χα χα χα

Άβαταρ μέλους
MiB III X-RQz IV
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό MiB III X-RQz IV » 19 Δεκ 2006 01:08

Ρε φιλε, τι χρωμα ειχαν τα ματια του πριν (ή μετα) γινουν ασπρα? Τα μαλλια του? φορουσε γαντια? Ποσο χρονων ηταν? Περιεργη ιστορια... Δεν ειανι απαραιτητο οτι ηταν προστατης η ξερω γω τι, ή οτι ειχε χαρισμα... Θα μπορουσε να ηταν καποιος που ειτε μεσω μαυρης, ειτε μεσω λευκης σχολης, ανεπτυξε το τσι του και ηξερε πολεμικες τεχνες (αν γινονται τετοια πραγματα...). Διατηρω τις επιφυλαξεις μου σχετικα με το θεμα, αλλα δεν ενδιαφερομαι να μαθω ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ πανω σε αυτο (αν υπαρχει)...
Αυτοι που ξερουν δε μιλουν, και αυτοι που μιλουν δεν ξερουν.

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό c7ow90 » 19 Δεκ 2006 01:39

αν και ενταξει η ιστορια ειναι πολυ απατη ας υποθεσουμε οτι το περιστατικο συνεβη και ο φιλος Dimis λεει αληθεια

εγω πιστευω (εαν οπως ειπαμε συνεβει (που δεν συνεβει)) οτι καποιος με γνωση πολεμικων τεχνων και αλλοι τρεις φιλοι του αποφασισαν να φτιαξουν μια ομαδα που θα γυρνα νυχτα στην αθηνα και θα κανει αυτες τις πραξεις για να δημιουργησουν εναν μυθο γυρο απο εναν προστατη καμπαρντινακια ετσι για την πλακα τους

παντως ο τυπος που παρουσιαζεται στο forum σαν κατι το περιεργο απλα ειπε να μεγαλωσει το μυστηριο

ρε dimis η ιστορια σου θυμιζει καποιον απο αυτους που γραφουν σε περιοδικα
για ερωτικες εμπειριες
ξεκινας και λες να σας διηγηθω την εμπειρια μου και περιμενω να ακουσω κατι πολυ sexy

γελασα παντως πολυ και ακομη γελαω χα χα χα χα

Άβαταρ μέλους
MiB III X-RQz IV
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό MiB III X-RQz IV » 19 Δεκ 2006 03:24

εγω πιστευω (εαν οπως ειπαμε συνεβει (που δεν συνεβει)) οτι καποιος με γνωση πολεμικων τεχνων και αλλοι τρεις φιλοι του αποφασισαν να φτιαξουν μια ομαδα που θα γυρνα νυχτα στην αθηνα και θα κανει αυτες τις πραξεις για να δημιουργησουν εναν μυθο γυρο απο εναν προστατη καμπαρντινακια ετσι για την πλακα τους

και γω αυτο πιστευω...!
Αυτοι που ξερουν δε μιλουν, και αυτοι που μιλουν δεν ξερουν.

Άβαταρ μέλους
c7ow90
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό c7ow90 » 23 Δεκ 2006 12:27

τι θα γινει με τον καμπαρντινακια μας θα πειτε κανενα νεο
αντε αποδειξτε μας οτι υπαρχει και δεν μιλουμε αδικα περι παραμυθιου καποιου μυθομανη

CatholicEuropean
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό CatholicEuropean » 07 Μαρ 2007 04:21

ΦΙΛΕ ΜΟΥ c7ow90 ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΦΑΝΤΑΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΑΙΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΕΓΩ ΦΙΛΕ c7ow90 ΔΕΝ ΓΕΛΑΩ ΑΛΛΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ GERΙΝCHER ( ΩΧ ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ )

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΝΔΙΑΝΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΣ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.
8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2007 ΩΡΑ 3:15 TO ΒΡΑΔΥ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM
ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ( ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ )
ΟΠΩΤΕ ΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ FORUM ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ....!!!

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΥΡΙΕ ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ ΕΛΑ ΜΟΝΟΣ

Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΤΕ...

Άβαταρ μέλους
Κακός
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Κακός » 07 Μαρ 2007 11:07

Μπά, τώρα κλείνουμε και ραντεβού? Site γνωριμιών θα το κάνουμε βρε παιδιά?

Άβαταρ μέλους
Στέλιος
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Στέλιος » 07 Μαρ 2007 16:07

CatholicEuropean αφού τον ξέρεις τόσο καλά γιατί δεν τον φωνάζεις στο forum να μας τα πει ο ίδιος?

Επιστροφή σε “ΑΣΤΙΚΟΙ ΜΥΘΟΙ & ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες