Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ

Απάντηση
Dimis
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Dimis » 08 Οκτ 2005 21:05

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ.
ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 33 ΧΡΟΝΩΝ.ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ Λ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΙΑΣ.ΗΤΑΝ 3:15 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΑΚΟΥΣΑ ΦΩΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΟΙΚΟΠΕΔΟ.ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΙΤΑΧΥΝΑ ΤΟ ΒΗΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.
ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ,ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ 3 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ...
ΟΧΙ ΡΕ Π.....Η ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΩ.ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 45 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΥΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ '' ΦΙΛΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΛΙΓΟ ''
ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΕΚΑΤΣΑΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑΡΚΩΜΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΥΤΕΡ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ '' ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ''
ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ,ΜΟΝΟ ΛΕΦΤΑ ΕΧΩ ''ΝΑ ΟΡΙΣΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ''
ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΑΜΕΣΩΣ.
ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ.
Ο ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ.
ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ '' ΜΕΙΝΕ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ''
ΓΥΡΙΣΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΝΕ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΦΩΝΗ.
ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΓΟ ΒΗΜΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ.
ΑΜΕΣΩΣ Ο ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ.ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ Ο ΝΕΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕ ΠΙΣΩ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥΠΟΥΛΟ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΡΟΜΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ '' ΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ ''
ΤΟΤΕ Ο ΝΕΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ '' ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ,ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΑΓΓΙΞΩ.
Ο ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ ΠΑΓΩΣΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ Ο ΝΕΟΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΣΠΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΝΑΡΚΩΜΑΝΕΙΣ.
ΤΟΤΕ ΤΟΥΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ FACE TO FACE KAI ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ '' ΑΝ ΤΡΕΞΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΝΑΚΟΠΗ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ''
Ο ΝΑΡΚΩΜΑΝΗΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ.
'' ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ''
ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΜΕΝΑ '' ΩΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ''
ΑΜΕΣΩΣ ΟΙ ΔΥΟ ΣΗΚΩΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟΣΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟΙ.

ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ '' ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΩ''
ΕΜΕΙΝΑ Μ.......Σ
ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ.
ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΩ ΖΩΕΣ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΩ
ΕΤΣΙ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.
'' ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ''
ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ '' ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΝΟ ,ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΠΙΛΕΚΤΟ .

ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕ ΜΕ
ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΑΝ ΚΑΠΝΟΣ .
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ,ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.
ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,77 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΩΡΑΙΟΣ .ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΗΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΖΕΛΕ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ.
ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ( ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ )

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Sponsor

Sponsor

Άβαταρ μέλους
Litsa
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Litsa » 08 Οκτ 2005 22:57

Νταξ μωρέ , πως κάνεις έτσι ...
ο BATMAN ήτανε.

Άβαταρ μέλους
el greco
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από el greco » 09 Οκτ 2005 13:31

μηπως προσεξες τα παπουτσια του?? η μηπως μπορεις να μας πεις καμμια αλλη λεπτομερεια για τα ρουχα του??

Dimis
Νέο Μέλος

AΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ( ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ )

Δημοσίευση από Dimis » 09 Οκτ 2005 19:21

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ FORUM KAI ΠΑΛΙ!!!

ΦΙΛΕ EL GRECO ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ.

ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΗ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΦΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ.ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ.ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΚΑΚΟ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΒΙΩΣΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ Η ΕΞΟΡΚΙΣΤΗΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ Η ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ ΚΑΝ.

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Η ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΕΧΩ ΦΑΓΩΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ

DIMIS

APOLLO31
Νέο Μέλος

?

Δημοσίευση από APOLLO31 » 16 Οκτ 2005 01:50

1.θυμησου την ημερομηνια.......
2.μηπως παρατηρησε κατι μεταλλικο στο αριστερο του χερι?

Dimis
Νέο Μέλος

Μαλλον βρήκα τον μυστήριο κύριο με την καμπαρντίνα.

Δημοσίευση από Dimis » 23 Οκτ 2005 17:18

Οχι δεν είχε τίποτα μεταλλικό αλλά δεν ξέρω αν ήταν τίποτα κρυμμένο.
Επειδή το θέμα το έψαξα αρκετά και δεν κάθησα με σταυρωμένα χέρια.Ημουν προχθες στην συνοικία του Ζωγράφου για να πιουμε ένα ποτό με τρείς φίλους σε ένα μαγαζί στην architecture rock cafe και εμφανίζεται αυτός κύριοι/ες με μάυρη καμπαρντίνα και τα μαλλια όρθια και μόλις μπήκε μέσα μιλούσε με κατί παιδιά και μετά ξαναβγηκε έξω.Είμαι 100% σίγουρος πως είναι αυτός,γιατί το είχα δει απο κοντά τότε.
Περίμενα να ακούσω και το όνομα του και τελικα ναι λεγόταν ΜΑΝΟΣ.
Οποιος βρήσκεται στην Αθήνα και ξέρει από αυτά τα μέρη μπορεί να πάει να δεί αν ταιριάζουν τα χαρακτηριστικά του.

Φοβήθηκα να τον πλησιάσω γιατί δεν ξέρω αν θα μου κάνει τίποτα αλλά σιγουρα είναι αυτός.

Άβαταρ μέλους
el greco
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από el greco » 24 Οκτ 2005 08:57

.........οπως εμαθες οτι τελικα τον λενε μανο......δεν εμαθες καμμια αλλη λεπτομερεια για αυτον ????????

δεν μιλησες με αυτους που μιλησε να μαθεις περισσοτερα ????

Dimis
Νέο Μέλος

Δημοσίευση από Dimis » 24 Οκτ 2005 21:19

Δεν ξέρω φοβάμαι να σου πω την αλήθεια.
Φοβάμαι πως αν πλησιάσω θα με καταλάβει!
Τι μπορώ να κάνω ,λέτε να βρω αυτούς και να τους ρωτήσω?
Αυτός κάνει ΜΠΑΜ οτί κάτι είναι φαίνεται από τον τρόπο που κινείται.

Είναι κανείς απο εκείνα τα μέρη να πάει να ελένξει?

Άβαταρ μέλους
Demon
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από Demon » 31 Οκτ 2005 15:35

Πραγματικα ανατριχιαστικη η ιστορια οπως την περιεγραψες. Εχω την εντυπωση πως καπου εχω διαβασει η ακουσει για μια παρομοια περιπτωση. Θα ψαξω να το βρω και θα σας πω.

Άβαταρ μέλους
phantom
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευση από phantom » 10 Νοέμ 2005 02:18

Ο άνδρας με την καμπαρντίνα εμφανίζεται συχνά και με ένα πλατύγυρο καπέλο που καλύπτει μεγαλο μερος του προσώπου και είναι μια αρκετά γνωστή φιγούρα σε διάφορους κύκλους της Αθήνας. Έχω ακούσει αρκετές φορές παρομοιες ιστορίες και κατά κανόνα μοιάζουν. Μόνο σε μια από αυτές ο άνδρας είχε άσχημη και απότομη συμπεριφορά. Οι περιοχές στις οποίες εμφανίζεται είναι κυρίως τα δυτικά και νοτιοδυτικά προάστια.
Αναζητητής της Αλήθειας

Απάντηση