Το σεξ στην καθημερινή μας ζωή

Όπως εσείς τις νιώθετε και όπως εσάς προβληματίζουν
Άβαταρ μέλους
evmourelatos
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό evmourelatos » 20 Ιούλ 2007 21:34

Φίλε μου όταν το νούμερο είναι μηδέν πολλές φορές, πέφτουμε εύκολα κάτω από το 2.0. Εγώ ξέρω πάρα πολλά παντρεμένα ζευγάρια, (άσε το γεροντοκόριασμα που πάει ΣΥΝΝΕΦΟ) που είναι άτεκνα.
Εσύ δεν ξέρεις κανένα, ή έπεσα εγώ πάνω σε όλους τους άκληρους?
(Και είναι και οι πιο πολλοί μυστήριοι γαμώ την ατυχία μου που έλεγε και η Μαλβίνα :lol: )
http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34206

Sponsor

Sponsor

Άβαταρ μέλους
Astral
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Astral » 23 Ιούλ 2007 11:13

8a i8ela na kanw mia paremvasi mono,

Egw 8a skeftomouna para ma para polu na kanw ena paidi, den einai toso eukola opws les file mou, i oikonomia simera mas gonatizei, mas tsakizei sto kokkalo pou leme...

gia peite twra, ena anedikeyto neopantro zeygari posa lefta vazei sto spiti to mina kai ti eksoda exei... Valte ta katw kai elate na mou peite an einai ola meli gala...
Η ατιμωρησία είναι μια ανοιχτή πληγή στην ανθρώπινη ψυχή.

Άβαταρ μέλους
Εύα
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Εύα » 06 Αύγ 2007 09:38

Γιατί βρε παιδιά πρέπει να αντιμετωπίζεται το θέμα του sex σα να είναι πολιτικό ζήτημα? Ας είμαστε λίγο πιο χαλαροί, η ζωή είναι ωραία, όσο κι αν προσπαθούμε να τη βαρύνουμε.

Άβαταρ μέλους
fluke
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευσηαπό fluke » 06 Αύγ 2007 10:40

Πάλι ξέφυγε η συζήτηση.. τι σχέση το σεξ στη ζωή μας με το αν κάνουμε παιδιά ή όχι???

Εύα έγραψε:fluke έγραψε:

Ελπίζω να έχεις ωραίο πάγκο στην κουζίνα σου ή έστω ένα καλό μοναστηριακό τραπέζι!!!! Έχεις κάτι στο μυαλό σου? Ή απλά πείνασες?

............... :wink: 8) 8)
Through these city nightmares you'd walk with me And we'd talk of it with idealistic assurance That like these urban nightmares We'd blacken each other skies

Άβαταρ μέλους
ctrl_alt_delete
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό ctrl_alt_delete » 08 Αύγ 2007 19:08

fluke έγραψε:Πάλι ξέφυγε η συζήτηση.. τι σχέση το σεξ στη ζωή μας με το αν κάνουμε παιδιά ή όχι???

Για να γίνουν τα παιδιά προηγείται το σέξ ή το σέξ έχει σάν αποτέλεσμα τα παιδιά ... όπως θέλεις πέστο :(
Το προφυλακτικό δέν είναι κακό, αλλά όχι πάντα αποτελεσματικό.
Έν οίδα οτι ουδέν οίδα

Άβαταρ μέλους
Master Yoda
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Master Yoda » 25 Αύγ 2007 01:03

Kate έγραψε:Η γυναίκα δεν κάνει έρωτα μόνη της evmourelatos, τουλάχιστο τις περισσότερες φορές.
Ναι όντως, υπάρχει και δεύτερη γυναίκα. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evmourelatos έγραψε:Οσο για το :
μας λέει πως σκοπός της τεκνοποίησης είναι η παρέα στα γηρατιά μας.

Αν αυτός είναι ο σκοπός της τεκνοποίησης και όχι η δημιουργία ζωής, η διαιώνιση του είδους, το πλάσιμο ενός καλού ανθρώπου, η χαρά του να βλέπουμε αυτό το πλάσμα να γίνετε άνθρωπος, να μεγαλώνει και να μας δίνει χαρές και εμείς να ανταποδίδουμε, τότε μάλλον σε λάθος δρόμο βαδίζω.

οχι μια χαρά βαδίζεις. Και εγώ στον ίδιο δρόμο είμαι. Επειδή όμως οι μη εχοντες τέκνα δεν καταλαβαίνουν τέτοιες χαρές όπως εμείς, τους έδειξα τις αρνητικές επιπτώσεις της άρνησης της τεκνοποιίας. Όταν τους αναφέρεις τα δικά σου επιχειρήματα συνήθως λένε "έλα ρε σιγα τις χαρές. Αλλού είναι η ζωή, σιγά μην φάω τη ζωή μου να ξεσκατίζω μούλικα."
πόσοι έχουν ψάξει μέσα τους να δουν αν είναι ικανοί και άξιοι για να γίνουν γονείς; Η τεκωοποίηση είναι μεγάλη ευθήνη. ¶παξ και τεκνοποιήσεις δεν υπάρχει επιστροφή.
...fear is the path to the dark side of force...

Άβαταρ μέλους
Εύα
Πλήρες Μέλος

Δημοσίευσηαπό Εύα » 14 Σεπ 2007 19:24

Να σας πω την αμαρτία μου το μόνο που ήθελα να κάνω ήταν μια ελαφρή συζήτηση αλλά βλέπω ότι την πήρατε βαριά και πολύ στα σοβαρά.

Άβαταρ μέλους
Τάσος Χαρτάς
Έμπειρος Συζητητής

Δημοσίευσηαπό Τάσος Χαρτάς » 17 Σεπ 2007 10:43

Εύα έγραψε:Να σας πω την αμαρτία μου το μόνο που ήθελα να κάνω ήταν μια ελαφρή συζήτηση αλλά βλέπω ότι την πήρατε βαριά και πολύ στα σοβαρά.

Ακριβώς Εύα αλλά η τηλεόραση δίνει άλλα πρότυπα.
Δεν μιλάμε, ίσως και να μήν παίζουμε τόσο πολύ.
Κλειστήκαμε στον εαυτό μας και πιστεύουμε ότι όλα θα πρέπει να μας έλθουν έτοιμα στο "πιάτο".
Κάθε άρνηση αντιμετωπίζεται σαν "εχθρική" κίνηση.
Η κοινωνία μας χρωστάει, η ζωή μας χρωστάει, οι γυναίκες μας χρωστάνε.
Είμαστε βασιλιάδες στον μικρόκοσμό μας και θεωρούμε ότι έτσι θα πρέπει να γίνεται παντού. 8)
Tasos Zakynthos

Freud
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Freud » 21 Σεπ 2007 05:38

Τι ειμαστε ρε evmourelatos κουνελια να κοιταξουμε να αναπαραχθουμε?? Και να εξαφανιζονται οι ελληνες εγω αμα δεν θελω να κανω παιδια δεν τα κανω.
Πραγματικα δεν νομιζω οτι αντεχω να ακουσω αλλον ηθικολογο αυτο το μηνα....

Άβαταρ μέλους
Badgirl
Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Badgirl » 22 Σεπ 2007 23:31

Για να δικαιολογησω και το ψευδονυμο μου[bad girl] Θα ηθελα να σε ρωτησω ρε κακε;γιατι τοση διαφημιση στις επιδοσεις σου στο συγκεκριμενο αθλημα;οχι τιποτα αλλα εχεις ακουσει τι παροιμια οπου ακους γι πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι;Ωραια η κουβετα σας γι το σεξ αλλα τωρα διαβαζα μια ερευνα οτι ενα τριαντα τις εκατο γυναικων δε μπορει να ερθει σε οργασμο..Ξερεις κανεις αν εχει διατυπωθει καποια λυση γι τη επιλυση αυτου του προβληματος;ακομα στο ιδιο αρθρο λεει οτι στ αμερικη οι γιατοι προχωρουν στ τροποποιση της κλειτιριδας ωστε οι γυναικες να ερχονται ποιο ευκολα σε οργασμο

Επιστροφή σε “ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες